آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / پناهجوی افغان در فنلاند محکوم به حبس ابد شد
پناهجوی افغان در فنلاند محکوم به حبس ابد شد

پناهجوی افغان در فنلاند محکوم به حبس ابد شد

یک مهاجر افغان به اتهام تجاوز و قتل یک دختر نوجوان  در فنلاند به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) رامین عظیمی تبعه افغانستان دارای اقامت موقت در فنلاند به اتهام تجاوز و قتل یک دختر نوجوان  فنلاندی محکوم به حبس ابد شده است.

به نقل از پایگاه خبری “بریتبرت” رامین عظیمی تنها یک ماه پس از اینکه دختر ۱۷ ساله فنلاندی تصمیم به قطع رابطه  میگیرد وی را به قتل میرساند،عظیمی در این رابطه به دادگاه گفت: “که در فکر  ازدواج و تشکیل خانواده بوده است و زمانی که متوجه میشود دختر با مرد دیگری ارتباط بر قرار کرده است هنگامی که او برای ورزش  بیرون از خانه بوده است به وی حمله میکند و پس از آن دختر را بر روی صندلی میبدند و با بنزین به آتش میکشد.”

finland-jonna-17-victim-of-muslim-rape-by-ramin-azimin

مقتول دختر ۱۷ ساله فنلاندی

والدین دختر جوان ناپدید شدن فرزندشان را به پلیس گزارش میدهند که جسد وی پس از جستجو توسط سگ پلیس شناسایی میشود.

عظیمی پس از دستگیری به پلیس گفته بود که وی قصد خود سوزی داشته است،که دوست دخترش  جهت کمک به او گرفتار حریق میشود،اما دادگاه این ادعای وی را رد میکند.

دادستان گفته است که این تبعه افغان قتل را با انگیزه حسادت انجام داده است،و به دلیل اینکه ازدواج با این دختر راهی برای بدست آوردن شهروندی فنلاند بوده است که  او آن را از دست داده این مسله ذهن او را به ارتکاب قتل هدایت کرده است.

آقای عظیمی مورد معاینه پزشک دادگاه هم قرار گرفته است که سلامت عقل وی تایید شده است با این حال وی به اتهام قتل  عمد سادیستی(قتل توام با آزار و اذیت) به حبس ابد محکوم شده است.

اگر چه این اولین جرم جنایی او هست اما علاوه بر این جرم رامین در گذشته ضرب و شتم مادر ،خواهر و برادرش و همینطور مشت زدن به صورت یکی از دوستانش در پرونده خود داشته است.

5 نظر

  1. عجب حیوانی بوده

  2. این حشتناکه باید ابرویش بره

  3. سلام من امسال 30 سال سن دارم و 29سال بین مسلمانها زندگی کردم و میدانم که انها چقدر باور دارند به قطل و کشتار مردمی که نمیخداهند مثل انها زندگی کنند اما من امروز خوشحالم که به عنوان یک نوکیش مسیحی خودم را آزاد کردم و دیگه بین اون وحشی ها زندگی نمیکنم خوشحالم که کسی به من مرتد نمیگه و نگران جان خودم از اون مسلمانها نیستم از صدای مسیحیان سپاس گزارم برای خبرهایی که منتشر میکنید

  4. اینها خشونت رز خونشان است فرقی نمیکند چه کسی باشد بخاطر همین کارهایشان بود که فهمیدم اسلام خطرناکن و خدای زن
    ده که مظهر محبت عشق بخشش است ایمان آوردم
    عیسع مسیع گفت هرکس زنگ ایمان بیاورد هرگز هلاک نگردد بلکه حیات جاویدانه سایت
    بنام عیسی مسیع آمین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.