آخرین خبرها
خانه / اخبار / پلیس ضد تروریست ایتالیا:بازداشت ۴ نفر به اتهام تهدید به ترور پاپ فرانسیس
پلیس ضد تروریست ایتالیا:بازداشت ۴ نفر به اتهام تهدید به ترور پاپ فرانسیس

پلیس ضد تروریست ایتالیا:بازداشت ۴ نفر به اتهام تهدید به ترور پاپ فرانسیس

چهار نفر در ایتالیا و کوزوو به ظن تبلیغ تفکرات جهادی آنلاین بازداشت شده اند.

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) چهار نفر در ایتالیا و کوزوو به علت تبلیغات تفکرات جهادی و تهدید علیه  پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک ها و همچنین سفیر سابق ایالات متحده آمریکا در کوزوو شناسایی و بازداشت شده اند.

همچنین این افراد اقدامات تروریستی ۱۳ نوامبر در پاریس که منجر به کشته شدن بیش از ۱۳۰ نفر از مردم آن شهر شده بود را ستایش کرده و جشن گرفته بودند.

پایگاه اطلاع رسانی شهر برشا در ایتالیا گفته است پلیس ضد تروریست این شهر با هماهنگی مقامات کوزوو سردسته این باند را قبلا در ایتالیا زندگی میکرده را بازداشت کرده است و سه تن دیگر را در شهر های برشا، ویچنزا و پروجا در یک عملیات ضد تروریستی بازداشت کرده است  مقامات پلیس شهر برشا این افراد را یک باند بسیار خطرناک که با گروه های تروریست جهادی در سوریه در ارتباط هستند معرفی کرده است.

کارمین اسپوزیتو رییس پلیس برشا روز سه شنبه اول دسامبر گفته است این افراد برای حملات تروریستی در پاریس جشن به راه انداخته بودند همچنین  پاپ فرانسیس و سفیر سابق ایالات متحده آمریکا در کوزوو را تهدید کرده اند.

کارمین اسپوزیتو در ادامه گفته است این افراد در یک تهدید آنلاین گفته بودند “فرانسیس آخرین پاپ در واتیکان خواهد بود.”

ایتالیا پس از حملات پاریس در ۱۳ نوامبر امنیت  ضد ترور خود را بالا برده است، همینطور چهار مراکشی مظنون به گسترش افراطی گری را نیز از خاک ایتالیا اخراج کرده است.

 

 

یک نظر

  1. ایتالیا از همان اول گه خورده که این مسلمانها را راه داده است که حالا بخواد اخراجشان کند! اقا جان اینها در کشورهای اسلامی بدترین رفتار را با مسیحیان می کنند اون وقت ازادانه در اروپا راه میروند و دین کثیفشان را تیلیغ و می کنند و مسجد میسازند و هروقت دلشان خواست ادم می کشند و بمب گذاری می کنند!!! تازه شنیدم خیلیهایشان از دولت حق پناهندگی و بیکاری هم میگیرند!! بیرونشان کنید این جانورها را!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.