آخرین خبرها
خانه / جهان / دومین نامه علی خامنه ای برای جوانان غربی!
دومین نامه علی خامنه ای برای جوانان غربی!
محمد اموازی تروریست معروف به جان جهادی و جلاد داعش

دومین نامه علی خامنه ای برای جوانان غربی!

علی خامنه ای رهبر حکومت نامشروع حاکم بر ایران برای دومین بار در سال جاری برای جوانان غربی نامه نوشت، نامه اول علی خامنه ای به جوانان غربی پس از حمله تروریستی به مجله شارلی ابدو در ژانویه سال جاری نوشته شده بود که در آن نامه علی خامنه جوانان غربی را ترغیب به خواندن قرآن کرده،و همچنین تاکید کرده بود: اجازه ندهید شما را در مرزهای ساختگی و ذهنی محصور کنند! و اجازه ندهید ریاکارانه، تروریست‌های تحت استخدام خود را به عنوان نمایندگان اسلام به شما معرفی کنند. اسلام را از طریق منابع اصیل و مآخذ دست اوّل آن بشناسید. با اسلام از طریق قرآن و زندگی پیامبر آن  آشنا شوید.

پس از جدید ترین اقدام تروریستی فرزند خوانده جمهوری اسلامی(داعش) در پاریس که منجر به کشته شدن صدها نفر از مردم بیگناه شده است دوباره علی خامنه ای دست به قلم شده است و نقش جاده صاف کن را برای اقدامات تروریستی اسلام گرایان بازی میکند.

در بخشی از این نامه جدید علی خامنه ای عنوان میکند  “طبق اخبار رسیده، در برخی از کشورهای اروپایی مقرراتی وضع شده است که شهروندان را به جاسوسی علیه مسلمانان وا می‌دارد همچنین وی در ادامه ” گفته: “این رفتارها ظالمانه است و همه می‌دانیم که ظلم، خواه‌ناخواه خاصیت برگشت‌پذیری دارد.”

علی خامنه ای رهبری حکومتی را بر عهده دارد که خود در امر جاسوسی از شهروندان کشور خود   زبانزد خاص و عام میباشد ،مملکتی که مامور وزارت اطلاعات در لباس رفتگر شهرداری تا راننده تاکسی و پزشک همه روزه در پی جمع آوری اطلاعات شهروندان و جستجوی مخالفان حکومت خود میباشد چگونه ادعا میکند که شهروندان غربی در حال جاسوسی علیه مسلمانان هستند حکومتی که  مسیحیان ،بهاییان و دیگر اقلیت های مذهبی و یا حتی اقلیت های قومی خود را مظنون به جاسوسی میداند چگونه میتواند علیه حکومت های غربی نظریه بدهد؟

در بخش دیگری عنوان میکند امروزه چه نوع خشونتی را میتوان از نظر شدّت قساوت با شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیست مقایسه کرد؟

 

گویا ایشان جنایات رژیم بشار اسد   حکومتی که مورد حمایت سران جمهوری اسلامی هست را فاکتور گرفته اند.

 

لازم به ذکر است نامه قبلی مورد استقبال هیچ کسی قرار نگرفت،به خاطر شناختی که مردم غرب نسبت به جنایات جمهوری اسلامی داشتند حتی کوچکترین  اهمیتی هم برای خواندن آن قائل نشدند، چرا که آن نامه از بطن حکومتی  بر میامد که خود کارنامه روشنی  از تروریست و جنایت در دید عموم مردم جهان دارد و خود حامی تروریست هست ،ولی با این حال عوامل ذوب شده در ولی فقیه آنرا به گونه ای دیگر جلوه میدادند با مصاحبه هایی که بعضا با دانشجوهای کشورهای فقیر اروپایی انجام میدادند آنرا نشانه توجه جوانان غربی به نامه خامنه ای محسوب میکردند ولی حقیقت این هست که جنایات جمهوری اسلامی در بین مردم غرب چه از لحاظ سیاست خارجی و چه از لحاظ سیاست داخلی و  نقض مسلم حقوق بشر پنهان نمیباشد.

علی خامنه ای رهبری حکومتی را بر عهده دارد که مردم آن کشور تحت شدید ترین اختناق  و نقض مسلم حقوق بشر قرار دارند زندانهای آن کشور  پر شده است از فعالین سیاسی،عقیدتی و حقوق بشر مرم ایران نه تنها آزادی بیان ندارند بلکه در انتخاب نوع پوشش خود تحت فشار قرار دارند و با عکس العمل شدید نیروهای امنیتی مواجه میشوند ،در ایران اقلیت های قومی و مذهبی همواره تحت فشار هستند و مدام با اتهام جاسوسی و اقدام علیه امنیت ملی کشور مواجه میشوند.

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.