آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / شستشوی مغزی کودکان افغان در مدارس آموزش جهادی داعش+ویدئو

شستشوی مغزی کودکان افغان در مدارس آموزش جهادی داعش+ویدئو

تحرکات گروه تندرو اسلامی/تروریستی داعش یا حکومت اسلامی در افغانستان نگرانی هایی را برای جامعه بین المللی بوجود آورده است،این گروه تروریستی در افغانستان برای تقویت جای پای خود در افغانستان در حال آموزش به کودکان ۳ ساله میباشد.

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) داعش گروه  اسلامی تروریستی نوپا که امنیت جهانی را به خطر انداخته است اینبار برای محکم کردن جای پای خود در کشور افغانستان رو به آموزش کودکان آورده است،این واقعیت دلخراش توسط شبکه PBS در یک برنامه مستند در شبکه الجزیره به نمایش در آمده است.

این ویدئوی  مستند توسط نجیب الله قریشی ژورنالیست افغان در خط مقدم این گروه تروریستی آماده شده است.

این ویدئو در یکی از کلاس های آموزش تروریستی توسط عضو داعش به کودکان را مشاهده میکنیم،این عضو داعش در این کلاس آموزش  تاکید میکند این مدرسه تحت حمایت دولت اسلامی(داعش) میباشد ،ابتدا جهاد را برای آنها تشریح میکند و میخواهد آنها هم تکرار کنند ما باید دین الله را بواسطه جهاد در دنیا و همه مردم  پیاده(تحمیل) کنیم! و الله از ما خواسته است تا با جهاد فتنه ،بت پرستی و خیانت را پاک کنیم پس از آنها را دعوت به جهاد با استفاده از کلاشینکوف و سلاح کمری و نارنجک را به کودکان آموزش میدهد و از یکی از آنها پرسش میکند کلاشینکوف را برای چه منظور استفاده میکنیم او در پاسخ میگوید برای کشتار کفار!از تدای از آنها هم میخواهد که با چکاندن ماشه سلاح کمری طرز استفاده از آن را به او نشان دهند.

 

 

3 نظر

  1. چه طبیعت زیبایی و چه کودکان نازنینی. حیف. چرا باید تروریست ها و تندروها این قدر قدرت داشته باشن. یعنی واقعا دنیا و کسایی که قدرت دارن از دیدن این وضع خوشحالن. آیا روسیه اروپا امریکا ایرانی ها افعانها چینی ها، همه سیاستمداراشون خوشحالن
    مطمئن هستم که عربستان و امارات و قطر از این صحنه لذت می برن چون حس می کنن اسلام داره پیشرفت می کنه. حکومت ایرانم. تلخه تلخ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.