آخرین خبرها
خانه / اخبار / داعش گروگانهای نروژی و چینی را به قتل رساند
داعش گروگانهای نروژی و چینی را به قتل رساند

داعش گروگانهای نروژی و چینی را به قتل رساند

گروه اسلامی داعش اعلام کرده است که گروگانهای چینی و نروژی خود را به قتل رسانده است.

به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) خانم اَرنا سولبَرگ نخست وزیر نروژ در کنفرانس مطبوعاتی خود  اعلام کرد که “شواهد نشان میدهد شهروند ۴۸ ساله نروژي اوله یان گریمسگار بدست گروه اسلام گرای داعش به قتل رسیده است با محکوم کردن  جنایات گروه اسلامی داعش که اخیرا شدت گرفته است گفت: ما با یک اندیشه خطرناک ضد بشری روبرو هستیم،آنها (داعش) دقیقا نقطه مقابل جایی که ما ایستاده ایم قرار گرفته اند.”

به نقل از پایگاه خبری تلوزیون ملی نروژ “Nrk” گروه داعش خبر  به قتل رساندن این دو گروگان را در  مجله انگلیسی زبان آنلاین خود  دابق  در روز چهارشنبه  تصویری از جسد هر دو گروگان خود منتشر کرده است.

همچنین وزیر امور خارج نروژ آقای بورگه بِرَندَ گفت: که از “تصاویر بر میاید که گروگانها در طول مدت اسارت مورد شکنجه های جسمی هم قرار گرفته بودند.”

Ys_X3dDD06Map7ViL8969w09QFTfnJd8tzirA9kNG_aQگروه تروریستی داعش در مجله آنلاین خود گفته است ” پس از آنکه کشورها و سازمان های کفار آنها را رها کردند، اعدام شدند.”

آقای گریمسگار و دیگر گروگان چینی در  اواخر ماه ژانویه سالجاری در منطقه ادلب به اسارت نیروهای اسلام گرای داعش در آمده بودند.

داعش در قبال آزادی ایشان در سپتامبر گذشته درخواست مبلغ بسیار بالایی کرده بود، نخست وزیر نروژ زسما اعلام کرده بود  که برای حل اختلاف این شهروند هیچ مبلغی پرداخت نمی کند و در کنفرانس مطبوعاتی خود که چهارشنبه شب (۱۸ نوامبر ۲۰۱۵) برگزار شده بود گفت:  که پرداخت این پول باعث تقویت تروریسم و خشونت و نقض تعهد های بین المللی میباشد.

یک نظر

  1. بسیار جالب خواهد بود که در شرایط فعلی که دنیای دست ساز سیاست بازان و سیاست کاران و … بنمایندگی از طرف سیستم شیطانی سرمایه داری جهانی با سر کردگی امریکا , انگلیس , اسرائیل , فرانسه و شرکای منطقه ای مانند رژیم های : عربستان , ترکیه , قطر , ایران و… با ایجاد و تاسیس گروه جنایت کارترین جنایتکاران بعد از جنگ دوم جهانی بنام دولت و حکومت خلیفه گری اسلامی (داعش = ایس ایس ) ,هدف نهایی خود را اعلان کنند ! و بصراحت به جهان بگویند که از جان ملتهای دنا چه میخواهند ؟ چرا بخشایش نعمت زندگی خداوندی بنوع آدمی را از او میگیرند و با ایجاد جنگها نسل کشی آدمی و جنایت علیه بشریت میکنند ؟ شیاطین جنایت کار پشت پرده و گردانندگان این وضعیت و شرایط حاکم بر جهان انسانها به چه میاندیشند و عاقبت کار را چگونه میبینند ؟ بدون هیچ تردیدی , لحظات حال نشان از همان مسائلی دارد که پیشتربه آن اشاره تاریخی و معرفتی شده بود ! و سخن اینکه : *** سرانجام اتفاقی خواهد افاد ,که همه دهانها خاموش و تمام چشمها خیره خواهد مند *** !! و آن زمان دور نیست …… … لطفا مطلب مرا چاپ کنید , با سپاس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.