آخرین خبرها
خانه / اخبار / مسیحی شدن هزاران مسلمان در شمال عراق پس از جنایات داعش
مسیحی شدن هزاران مسلمان در شمال عراق پس از جنایات داعش

مسیحی شدن هزاران مسلمان در شمال عراق پس از جنایات داعش

پس از مشاهده جنایات ضد بشری گروه های رادیکال اسلامی مانند داعش بسیاری از مردم کُردستان عراق  از اسلام خارج شده اند وبه مسیحیت رو آورده اند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) یکی از مسولین بلند پایه در منطقه ای کُردنشین  عراق به پایگاه خبری مسیحیان  Christian Aid Mission گفته است پس از اقدامات تروریستی گروه  داعش موج اشتیاق پیوستن  به مسیحیت در بین کُرد های ساکن در منطقه رشد فزاینده ای یافته است،وی گفت که آنها از اسلام  ضربه خورده اند و حالا تشنه پیوستن به مسیح هستند به ویژه هنگامی که در مورد معجزات، شفا، رحمت و محبت مسیح را میشنوند مشتاق و مصمم میشوند در راه جدید که پیش گرفته اند.

وی همچنان اشاره کرد که جنایات هولناک و ضد بشری این گروه تروریستی/اسلامی لطف بزرگی به ما داشت و آن این هست که با این جنایات نشان دادند همه اینها از آیات قرآن میباشد ،بنابراین ما چیزی نمیگوییم و حقیقت را دنبال میکنیم.

آمار و ارقام سازمان ملل حاکی از این میباشد که در ژانویه سالجاری منطقه کُردستان عراق میزبان ۹۰۰ هزار پناهجو بوده است که از این میان ۲۳۳ هزار نفر از پناهجویان سوری و ما بقی از سایر   مناطق عراق بوده اند که به این منطقه پناه آورده اند.

همچنین این مقام منطقه ای گفت که پس از نشان دادن محبت مسیحی و برآورده کردن نیازهای زندگی آنها برایشان در صدد تهیه کتاب مقدس نیز میباشند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.