آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / نگرانی ها درخصوص سهیل عربی افزایش یافت؛ بازهم مادر سهیل عربی موفق به ملاقات فرزند خود نشد.

نگرانی ها درخصوص سهیل عربی افزایش یافت؛ بازهم مادر سهیل عربی موفق به ملاقات فرزند خود نشد.

نگرانی ها درخصوص سهیل عربی افزایش یافت؛ بازهم مادر سهیل عربی موفق به ملاقات فرزند خود نشد.GL-Lake-Orumiyeh-visit-05-1

لحظاتی پیش مادر زندانی سیاسی-عقیدتی سهیل عربی اطلاع دادند که بازهم پس از ۳هفته متوالی موفق به دیدار فرزند خود نشدند و مسئولان زندان تهران بزرگ با پاسخ های غیر منطقی از مسئولیت خود برای ایجاد شرایط ملاقات این زندانی سیاسی با خانواده اش، شانه خالی کرده اند.
فرنگیس مظلوم مادر زندانی عقیدتی-سیاسی که هر هفته برای ملاقات فرزند خود مسیری طولانی و طاقت فرسا را تا جاده حسن آباد قم طی میکند، فقط به امید اینکه صدای فرزند در بند خود را شنیده و از سلامتی او کسب اطمینان کند، هفته های متوالی میباشد که نه تنها مسئولان زندان تهران بزرگ از اجازه ملاقات سرباز زده اند، حتی از تماس تلفنی این زندانی مظلوم جلوگیری نموده اند.

در پیگیریهای اخیر مادر سهیل عربی، عنوان گردیده است که بعلت شکسته شدن استخوان بینی سهیل عربی، این زندانی را برای مداوا به بیمارستان انتقال داده اند؛ اما در پیگیریهای بعدی خانم فرنگیس مظلوم آثاری از بستری بودن این زندانی سیاسی در هیچ یک از بیمارستانهای تهران یافت نگردیده است.

احتمال میرود که این زندانی سیاسی را برای پرونده سازیهای مجدد و بازجویی به بندهای امنیتی زندان اوین منتقل کرده باشند.

زندانی عقیدتی-سیاسی سهیل عربی در سال ۹۲ توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران با اتهاماتی قبیل سب النبی و توهین به مقدسات و توهین به علی خامنه ای و تبلیغ علیه نظام، بازداشت و در ابتدا به حکم اعدام محکومیت یافت و پس از اعتراض فعالان مدنی و مصاحبه های مادر این زندانی سیاسی، حکم دادگاه مربوطه به حبس تنزل یافت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.