آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / خامنه ای خواستار اجرای حد شرعی برای متهمین تعرض جنسی در مدرسه شد!
خامنه ای خواستار اجرای حد شرعی برای متهمین تعرض جنسی در مدرسه شد!

خامنه ای خواستار اجرای حد شرعی برای متهمین تعرض جنسی در مدرسه شد!

سوالات استخدام در آموزش پرورشپس از بالا گرفتن ماجرای تعرض جنسی به دانش آموزان جدرسه ای در غرب تهران علی خامنه ای رهبر حاکمیت فاسد جمهوری اسلامی دستور داده است تا پس از محاکمه “حدود الهی” در رابطه با “محکومین” مدرسه‌ای در غرب تهران اجرا شود.

سوالات استخدام در آموزش پرورشخامنه‌ای در این نامه خطاب به رئیس قوه قضاییه گفته است “خبر جنایت در یکی از مدارس غرب تهران موجب اندوه و تأسف شد. مقتضی است پس از محاکمه سریعاً حدود الهی را در رابطه با محکومین اجرا نمایید.”

در پی انتشار گزارشی درباره آزار و اذیت جنسی تعدادی از دانش آموزان دبیرستان پسرانه در منطقه دو تهران، ناصر کوهستانی، مدیر آموزش‌ و پرورش منطقه ۲ شهر تهران، با تائید این خبر گفت: “این معاون بازداشت شده و پرونده‌اش در مجتمع قضایی بعثت در حال بررسی است و سیستم حقوقی آموزش‌ و پرورش نیز به عنوان شاکی حقوقی علاوه بر خانواده‌ها،‌ شکایت خود را از این فرد ثبت کرده است!

گفته شده است متهم با به اجرا گذاشتن فیلم های پورن به آزار جنسی گروهی دانش آموزان پرداخته است.

متاسفانه فساد در جمهوری اسلامی رو گسترش است،پرونده قاری محبوب بیت رهبری با تبرئه متهم که ضمن تهدید شاکیان مختومه اعلام شده بود نمونه بارز نهادینه شدن فساد و تعرض جنسی در حاکمیت فاسد است.

گزارش خبرگزاری تسنیم، آقای کوهستانی همچنین گفته است که “این فرد گزینش شده بود و از منطقه دیگری امسال به منطقه دو و این مدرسه آمده است و مدرسه با این تصور که او یک مهره قوی است و می‌تواند به مدرسه کمک کند او را جذب کرده‌ است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.