آخرین خبرها
خانه / اخبار / شدید ترین تحریمهای تاریخ در انتظار حاکمیت فاسد در ایران
شدید ترین تحریمهای تاریخ در انتظار حاکمیت فاسد در ایران

شدید ترین تحریمهای تاریخ در انتظار حاکمیت فاسد در ایران

وزیر امور خارجه ایالات متحده به عملیات های مخفیانه تروریستی جمهوری اسلامی توسط گروهک تروریستی سپاه قدس در اروپا و حمایت جمهوری اسلامی از گروههای افراطی اسلام گرا مانند القائده اشاره کرده است.

مایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، امروز دوشنبه ۲۱ می (۳۱ اردییهشت) در اولین سخنرانی مهم سیاست خارجی خود در واشنگتن برای اعلام استراتژی تازه آمریکا در قبال ایران مدعی شد که توافق هسته‌ای به دلیل “نقایص مرگبارش” جهان را به خطر انداخته است.
او گفت آمریکا فشار بی‌سابقه مالی به ایران وارد خواهد کرد و هشدار داد که اگر ایران مسیرش را عوض نکند “شدیدترین تحریم‌های تاریخ” علیه این کشور وضع خواهد شد.
همچنین وزیر امور خارجه امریکا گفته است حکومت ایران در زمان برجام نفوذ خود را در منطقه افزایش داده و این توافق “پول خون” در اختیار قاسم سلیمانی گذاشته است.

همچنین وزیر امور خارجه ایالات متحده به عملیات های مخفیانه تروریستی جمهوری اسلامی توسط گروهک تروریستی سپاه قدس در اروپا و حمایت جمهوری اسلامی از گروههای افراطی اسلام گرا مانند القائده و همینطور از زندانی کردن دوتابعیتی ها جهت اخاذی از آمریکا و غرب اشاره کرده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.