آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / نماز خوان کردن اجباری دانش آموزان یا تشویق به نماز خواندن؟
نماز خوان کردن اجباری دانش آموزان یا تشویق به نماز خواندن؟

نماز خوان کردن اجباری دانش آموزان یا تشویق به نماز خواندن؟

وزیر آموزش و پرورش: برنامه‌هایی برای تشویق دانش آموزان به نمازخواندن داریم!

ایشان با همه بی منطق بودن خود اشاره به تاثیر عکس اجبار در نماز خواندن کرد که من موافقم و ۱۰۰ البته از ایشان و همکارانشان در شناساندن اسلام واقعی در دوران تحصیلم  تشکر میکنم که در همان سن نوجوانی حس تتفر از این باور ضد انسانی را در دل ما بوجود آورد.

وزیر آموزش و پرورش گفته است که این وزارتخانه برای تشویق دانش آموزان به نمازخواندن

در سال جاری برنامه هایی دارد. محمد بطحایی گفته: “اگر الزام و اجباری در انجام این مناسک وجود داشته باشد، در بسیاری از اوقات تاثیرات عکس دارد.”

البته این اظهارات آقای وزیر  و دو شخصیته بودن ایشان باز میگردد به خاطره ای  دردناک که شخص من به عنوان سردبیر خبرگزاری صدای مسیحیان ایران از  آقای وزیر دارم زمانی که سال اول راهنمایی حدودا سال تحصیلی ۷۱_۷۲ بود در مدرسه ای غیر انتفاعی که ایشان به همراه دوستان خود که همگی از دانشجویان پیرو خط امام  و تندرو دیروز و اصلاح طلبان امروز هستند تاسیس کرده بودند، در آن مدرسه غیر انتفاعی در منطقه۱۲ تهران در خیابان زرین نعل تمامی دانش آموزان که بین ۱۱ تا ۱۴ سال بودند به صورت اجباری وادار به نماز خواندن در نماز خانه و روزهای پنج شنبه صبح به صورت اجباری وادار به حضور در جلسه قرائت زیارت عاشورا میشدند دورانی که سیاهی کشیده ها و تنبیه های همین آقای وزیر که به عنوان ناظم در مدرسه مشغول به کار بود اجبار در مذهب کابوس شبانه ما بود!

ایشان با همه بی منطق بودن خود اشاره به تاثیر عکس اجبار در نماز خواندن کرد که من موافقم و ۱۰۰ البته از ایشان و همکارانشان در شناساندن اسلام واقعی تشکر میکنم که در همان سن نوجوانی حس تتفر از این باور ضد انسانی را در دل ما بوجود آورد.

همچنین وزیر آموزش پرورش با اشاره به انتقاد رئیس مجلس خبرگان که گفته بود این که دانش آموزان در مدرسه نماز نمی خوانند نشان دهنده کم کاری آموزش و پرورش است گفت: “بی انصافی است که بگوییم اگر دانش آموزی نماز نمی خواند دلیل آن در مدرسه است. چرا که خانواده، جامعه و مدرسه مجموعه ای از ارکان تربیت دینی هستند که باید این اتفاق را رقم بزنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.