آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ماهیانه سیصدو بیست و دو مسیحی در سال ۲۰۱۷ کشته شدند
ماهیانه سیصدو بیست و دو مسیحی در سال ۲۰۱۷ کشته شدند

ماهیانه سیصدو بیست و دو مسیحی در سال ۲۰۱۷ کشته شدند

یک گزارش اخیرا نشان می دهد که در سال 2017، حدود 322 مسیحی هر ماه برای ایمان خود به قتل رسیدند  شدند. 

به گزارش سرویس ترجمه خبرگزاری صدای مسیحیان ایران یک سازمان غیردولتی در رم گزارش داده است  مردم هنوز برای اعتقاد مذهبی خود کشته میشوند  و متاسفانه ۳۰۶۶ مسیحی  در سال ۲۰۱۷ به خاطر باور مسیحیت کشته شده اند.

همچنین این سازمان مسیحی گفته است در سال ۲۰۱۷ ، آزار و شکنجه مسیحیان بدتر شد، به طوری که هر ماه 322 مسیحی برای ایمان آنها کشته شدند. در کل، در 50 کشور مورد بررسی سازمان، حدود 250 میلیون مسیحی در معرض خشونت هستند که از خصومت یا تبعیض تا آزار و اذیت و یا قتل شدید رنج می برند.

این گزارش نشان می دهد که یک نفر  از هر سه نفر در جهان بدون آزادی مذهب زندگی می کنند. پنج کشور وجود دارد که آزار و اذیت گسترده مسیحیان وجود دارد. در پاکستان قانون ضد شکنجه تبدیل شده است ابزار برای ظلم و ستم مسیحیان. در سودان، مسیحیان اغلب به جاسوسی متهم می شوند، و دولت می خواهد که کلیسا تحت کنترل باشد. در سومالی، نوکیشان مسیحی به سختی  زندگی می کنند. یک نوکیش مسیحی می تواند توسط خانواده اش کشته شود. در افغانستان، مسیحیان بسیار کم هستند و هنگامی که یک مسلمان مسیحی میشود ،  تهدید مرگ  یا ترور می شود. در بالای فهرست کره شمالی است که در آن  داشتن یک کتاب مقدس، یک خانواده را در معرض خطر قرار می دهد. هزاران نفر از مسیحیان اردوگاه های کار اجباری را پر می کنند، زیرا، به عقیده رژیم چین جونگ یون، مسیحیان دشمنان دولت هستند.

هرچند دلایل برای امید وجود دارد. مکان هایی وجود دارد که پس از تاریکی، یک گام جدید به سوی نور وجود دارد، مانند عراق. درب های باز Open Doors یکی از سازمان های مسیحی است که کار می کند که افراط گرایی هزاران نفر را گروگان گرفته اند. این سازمان پروتستان همکاری نزدیکی با کاتولیک های سوری موصل دارد.

گفته شده است در سوریه و عراق، با شکست داعش  فشار بر مسیحیان کم شده  است، اما هر دو کشور هنوز در بالای لیست سیاه قرار دارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.