آخرین خبرها
خانه / اخبار / شعارِمرگ بر دیکتاتور بیت رهبری را لرزاند!
شعارِمرگ بر دیکتاتور بیت رهبری را لرزاند!

شعارِمرگ بر دیکتاتور بیت رهبری را لرزاند!

در پنجمین روز قیام سراسری مردم ایران، مردم تهران در میدان انقلاب و در نزدیکی خیابان پاستور این شهر تجمع‌ کرده و شعار “مرگ بر دیکتاتور” سر دادند. بیت رهبر ایران در نزدیکی میدان انقلاب قرار دارد.

قیام مردمی در تهران امروز دوشنبه اول ژانویه 2018 به مانند مردم سایر شهرهای ایران علیه حکومت فاسد این کشور و سیاست‌های جنگ افروزانه و همچنین فساد، گرانی، بیکاری، سرکوب و فقری روزافزون شعار دادند.

مردم تهران با سر دادن شعار “مرگ بر دیکتاتور” علی خامنه‌ای رهبر ایران را مخاطب قرار دادند. این اولین بار نیست که معترضان رهبر ایران را در شعارهایشان ذکر می‌کنند. پیش از این نیز مردم شهرهای مختلف علیه علی خامنه‌ای شعار داده بودند.

نکته قابل توجه در شعارهایی که رهبر ایران سر داده می‌شود این است که این شعارها از شهر مذهبی قم آغاز شد. قم پایتخت مذهبی ایران و خاستگاه انقلاب اسلامی به شمار می‌آید. در دومین روز اعتراضات سراسری در ایران، مردم قم با سر دادن شعار “مرگ بر حزب‌الله” و “خامنه‌ای حیا کن، مملکتو رها کن” رهبر ایران را مسئول اوضاعی که کشور در آن قرار دارد، دانسته و خواستار کناره‌گیری او از قدرت شدند.

مردم معترض در شهرستان آمل استان مازندران نیز روز شنبه 30 دسامبر 2017 با سردادن شعار “خامنه‌ای قاتله، ولایتش باطله” رهبر ایران را مسئول شرایط بحرانی کشور معرفی و مشروعیت رهبری او را به چالش کشیده بودند.

همچنین گزارشاتی مبنی بر به خاک و خون کشیده شدن شهر کرمانشاه توسط نیروهای سرکوبگر به گوش میرسد.

اخبار و ویدئوهای لحظه به لحظه قیام مردم ایران را در کانال تلگرام ما دنبال کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.