آخرین خبرها
خانه / اخبار / یورش نیمه شب نیروهای اطلاعات سپاه به منزل فعالین مسیحی
یورش نیمه شب نیروهای اطلاعات سپاه به منزل فعالین مسیحی

یورش نیمه شب نیروهای اطلاعات سپاه به منزل فعالین مسیحی

 

طبق اخبار رسیده از فعالین مسیحی داخل کشور نیمه شب گذشته نیروهای اطلاعات سپاه به منزل فعالین مسیحی در کرج یورش برده و چهار تن را چشم بسته به محل نامعلومی منتقل کرده اند!

20170614_132537
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۰ بامداد نیروهای وابسته به اطلاعات سپاه به صورت همزمان به محل سکونت ۸ تن از فعالین مسیحی شهر کرج یورش برده و متاسفانه چهار تن از آنان به نامهای امین خاکی،میلادگودرزی،شهاب شاهی وعلیرضانورمحمدی راچشم بسته به جای نامعلوم برده وتا کنون هیچ اطلاعی از وضعیت آنان در اختیار خانواده اشان در دست نمیباشد.

لازم به ذکر است امین خاکی شبان کلیسای کرج طی چهار سال گذشته در دوران ریاست جمهوری حسن روحانی برای چهارمین بار متوالی میابشد که توسط نیروهای امنیتی بازداشت میشود وی سال اسفند ماه ۱۳۹۲ در شهر شوش به همراه ۸ نوکیش مسیحی بازداشت شده بودپیش از این سابقه گذراندن دوران محکومیت را نیز دارد. [بیشتر بدانید]

لازم به ذکر است نیروهای وابسته به جمهوری اسلامی هرساله در آستانه اعیاد مسیحی چنین برنامه های ناموفقی را جهت ایجاد رعب و وحشت علیه مسیحیان و نوکیشان مسیحی به اجرا میگذارند.

این در حالی است که ایران در لیست سالیانه سازمان درهای باز(OpenDoors) نهمین کشور مسیحی ستیز جهان در سال گذشته میلادی  شناخته شده است،نوکیشان مسیحی  در ایران همواره  با اتهام های از قبیل اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام و ارتداد مواجه هستند که مجازات آن حبس های طولانی مدت و یا حکم اعدام که دردادگاه تجدید نظر به حبس های طولانی مدت تبدیل میشود میباشند.

قرار گرفتن ایران در مرز قرمز لیست منتشر شده توسط سازمان درهای باز  نشان از آزار و اذیت بینهایت مسیحیان میباشد،وضعیت ایران  با توجه به وعده های حسن روحانی پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ارتباط با حق و حقوق اقلیت های مذهبی نه تنها تغییری حاصل شده است بلکه بدتر هم شده است.

در مادهٔ ۱۸ اعلامیه جهانی حقوق بشر که حکومت ایران نیزیکی از کشورهایی هست که  متعهد به اجرای آن شده است آمده که هر انسانی حق  آزادی اندیشه،  دین است؛ این حق شامل آزادی دگراندیشی، تغییر مذهب ، و آزادی علنی  کردن آئین و ابراز عقیده، چه به صورت تنها، چه به صورت جمعی یا به اتفاق دیگران، در قالب آموزش، اجرای مناسک، عبادت و دیده بانی آن در محیط عمومی و یا خصوصی است.

با اینحال جمهوری اسلامی  همچنان از اجرای آن چیزی که متعهد شده است سر باز میزند و اقلیت های مذهبی در ایران همچنان تحت آزار و اذیت میباشند،این پر واضح است که حکومت ایران با عدم توجه به تعهد خود قانون کشور را تبدیل به یک قانون  تک مذهبی اجباری  اسلام شیعه کرده است و تمام حق و حقوق به عبادات اسلام شیعه داده میشود، نقض حقوق  ، مسیحیان، بهائیان، یهودیان و مسلمانان سنی که توسط عناصر تندرو شیعه مسلمان اجرا میشود  تماما تحت حمایت  رهبر جمهوری اسلامی علی خامنه ای می باشد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.