آخرین خبرها
خانه / جفا به مسیحیان / زندانی نوکیش مسیحی همچنان در عذاب شکنجه!
زندانی نوکیش مسیحی همچنان در عذاب شکنجه!

زندانی نوکیش مسیحی همچنان در عذاب شکنجه!

بیش از دو ماه از شکنجه های سفید حکومت،بر ما زندانیان میگذرد.

ابراهیم فیروزی زندانی نوکیش مسیحی که از شهریور ماه ۱۳۹۲ بدون حتی یک دقیقه مرخصی خارج از زندان دوران محکومیت خود را به دلیل باور مذهبی میگذراند  از ظلمی که عوامل وزارت اطلاعات،قوه قضاییه و مسولین زندان رجایی شهر بر او و دیگر زندانیان روا داشته اند چنین میگوید.
بیش از دو ماه از شکنجه های سفید حکومت،بر ما زندانیان میگذرد.
هرکس را به نحوی شکنجه میدهند،طی دو ماه گذشته شفاهی و کتبی درخواست نموده ام کتاب مقدس و سایر کتب مذهبی ام را که توقیف کرده اند،پس بدهند اما تا کنون اقدام موثری صورت نداده اند.
زندان،زیر مجموعه قوه قضائیه و قوه قضائیه هم وابستگی کامل به حاکمیت ولایت مطلق دارد،مسئولین زندان مامور اجرای دستورات شکنجه گران هستند و رئیس جدید زندان هم با صراحت تمام میگوید؛در مقابل دستورات وزارت اطلاعات نمیتوانند مخالفت کنند.
پیامم به مسئولین تصمیم گیرنده این است که رهبران کلیسای ایران را از کشور رانده اند،در مقابل از شورای جهانی کلیساها میخواهند که به ایران بیایند و حضورشان را در رسانه های خود  برجسته میکنید،این عمل ریاکاری فریسی است که انجیل عیسی مسیح آن را به رهبران ریاکار هشدار میدهد،قوه قضائیه و مسئولین و مدیران زندان رجایی شهر را در مقابل دادگاهِ افکار عمومی به محاکمه میکشانم تا در ذهن نسل جوان که نمایانگر بی زاری از حکومت ولایت مطلق هستند این دوگانگی ها و ظلم هایی که بر مردم ایران بخاطر عقایدشان میکنند،محفوظ بماند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.