آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / شکنجه سفید عامل بیماری روحی و روانی زندانی مسیحی!
شکنجه سفید عامل بیماری روحی و روانی زندانی مسیحی!

شکنجه سفید عامل بیماری روحی و روانی زندانی مسیحی!

ابراهیم فیروزی زندانی عقیدتی محبوس در زندان رجایی شهر بر اثر  شکنجه های روحی و روانی در زندان دچار ناراحتی روحی شده است.

طبق اخبار رسیده از فعالین مسیحی داخل کشور به خبرگزاری صدای مسیحیان ایران بخاطر شکنجه های سفید که ابراهیم فیروزی زندانی نوکیش مسیحی  و بقیه زندانی های عقیدتی و سیاسی متحمل شده اند ، وی دچار مشکل روحی روانی شده،به روانپزشک زندان مراجعه کرده و تعدادی داروی قوی براش تجویز کرده و در حال حاضر تحت درمان و نظر روانشناس به سر میبرد، گفته شده است وی از نظر روحی و جسمانی شرایط خوبی نداره و کلیه لوازم وی نیز توسط مسولین زندان مصادره شده و با توجه به درخواستهای این زندانی تاکنون هیچ اقدامی برای باز گردانده شدن لوازم وی صورت نگرفته است.

گفته شده است وی بارها شفاهی و کتبی از مسئولین زندان درخواست باز پسگیری لوازمش رو داشته و تا الان هیچ نتیجه ای نگرفته،حتی عینک و کتاب مقدس این زندانی مسیحی هم مصادره شده است.

ابراهیم به دنبال شکایت رسمی از مسئولین میباشد،و اگر بتواند وکیل بگیرد حتما اقدام به شکایت رسمی در دادگاه انقلاب شهرستان البرز(کرج) در مورد توقیف اموالش را دارد.

ابراهیم فیروزی از شهریور ماه ۱۳۹۲ پس از یورش وحشیانه لباس شخصیهای وابسته به وزارت اطلاعات تاکنون بدون حتی یک ساعت مرخصی خارج از زندان دوران محکومیت غیر قانونی خود را تنها به خاطر اعتقادات مذهبی خود به سر میبرد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.