آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ۲۱روز اعتصاب غذای زندانیان رجایی شهر در سکوت خبری!
۲۱روز اعتصاب غذای زندانیان رجایی شهر در سکوت خبری!

۲۱روز اعتصاب غذای زندانیان رجایی شهر در سکوت خبری!

۲۱ روز اعتصاب غذای زندانیان رجایی شهرحدود بیست زندانی سیاسی در زندان رجایی شهر (گوهردشت کرج) در اعتراض به انتقال به سالن فوق امنیتی ده این زندان و با خواسته بازگشت به سالن قبلی همچنان در اعتصاب غذا هستند.
بر اساس گزارشهای رسیده؛ هم اکنون بیش از هجده زندانی سیاسی با شرایط سخت و جسم رنجور به دلیل اعتصاب غذا و شرایط سخت سالن ده؛ همچنان به اعتصاب غذای خود ادامه می دهند.
اسامی تعدادی از این زندانیان سیاسی اعتصاب کننده : #سعید_شیرزاد؛ #ابوالقاسم_فولادوند؛ #سعید_ماسوری؛ #خالد_حردانی؛ #ابراهیم_فیروزی؛ #پیام_شکیبا؛ #مجید_اسدی؛ #رضا_شهابی؛ #حمید_بابایی؛ #پیروز_منصوری؛ #حسن_صادقی؛ #رضا_اکبری_منفرد؛ #محمدبنازاده_امیرخیزی؛ #شاهین_ذوقی تبار؛ #امیر_قاضیانی؛ #حمزه_سواری؛ #جعفر_اقدامی؛ #محمد_نظری؛ #لقمانمرادی؛ #زانیار_مرادی و #هوشنگ_رضایی می باشد.
اعتصاب غذای اعتراضی و جمعی زندانیان سیاسی از تاریخ ۸ مرداد ماه؛ پس از ضرب و شتم و انتقال وحشیانه شروع و تاکنون ادامه دارد.
بر اساس گزارشهای خانواده های زندانیان وضعیت جسمی زندانیان وخیم است. هم اکنون حدود یک هفته است که حتی علائم حیاتی زندانیان اعتصاب کننده چک نشده است. رضا اکبری منفرد و ابوالقاسم فولادوند در وضعیت وخیمی بوده و قادر به راه رفتن روی پای خود تا سالن ملاقات نبودند و با کمک همبندیان خود توانستند به سالن ملاقات بیایند.
شاهین ذوقی تبار بر اثر شدت ضعف در سالن ملاقات بیهوش شده است.

اعتصاب غذا کنندگان به انتقال به سالنی که دارای چهل دوربین و بیش ازشصت شنود بوده و حتی در سرویسهای بهداشتی و حمام در دید و کنترل هستند؛ اعتراض داشته و خواهان بازگشت به سالن قبلی هستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.