آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / پروژه بازداشت مصلحتی برادر رییس مجلس و قوه قضاییه رقم خورد!
پروژه بازداشت مصلحتی برادر رییس مجلس و قوه قضاییه رقم خورد!

پروژه بازداشت مصلحتی برادر رییس مجلس و قوه قضاییه رقم خورد!

پروژه بازداشت مصلحتی فاضل لاریجانی برادر رییس مجلس و رییس قوه قضاییه از بیم افشاگری های محمود احمدی نژاد و تیمش رقم خورد.

طبق اخبار رسیده شب گذشته شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ طی جلسه ای که در آن تعدادی از فرماندهان ارشد سپاه به همراه روسای مجلس و قضاییه و  غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه حضور داشته اند پروژه بازداشت مصلحتی فاضل لاریجانی برادر کوچکتر علی و صادق لاریجانی به دلیل ترس از آنچه که جلوی افشاگریهای بیشتر محمود احمدی نژاد و تیمش پس از بازداشت حمید بقایی اتفاق افتاده است گرفته شود.

صحبت های حمید بقایی پس از آزادی به قید وثیقه در چند روز گذشته خبر ساز شده است،تا جایی که در گفته های خود صحبت از سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی و حملاتی علیه معاون اول قوه قضاییه  را به میان آورده است.

همچنین در آخرین اظهارات اسفندیار رحيم مشایی که در یک فایل ویدئویی منتشر شده است وی اعلام کرده است من به مردم ایران قول می دهم که ماه های آینده و این دوره ای را که آغاز کرده ایم دوره عزت مردم و ذلت دغلکاران خواهد بود!

در مورد فاضل لاریجانی در فیلم پخش شده احمدی‌نژاد در مجلس که صدای واضحی نداشت و احمدی‌نژاد ناگزیر متن پیاده شده آنرا از رو خواند، فاضل لاریجانی از مرتضوی می‌خواست واسطه شود تا تاجری که در فیلم اسمش واضح نیست، با فاضل مرتبط شده و او را مباشر خود قلمداد کند. فاضل تأکید می‌کند که با استفاده از نفوذ خود بر برادرانش در قوه قضاییه و مقننه می‌تواند مشکلات و موانع حقوقی، اجرایی و قضایی تجارت فرد مورد نظر را حل کند و «کارش را پیش ببرد» و در ازای آن به وضوح مبالغ متنابهی پول (۱۵۰۰۰ دلار در ماه) و امکاناتی اعم از دفتر کار و آپارتمان یا ویلایی در تهران یا شمال «برای شروع کار» در اختیار او قرار بگیرد.

با توجه به مشکلات محمود احمدی نژاد با برادران لاریجانی و رفتارهای تهدید آمیز تیم احمدی نژاد و بیم از احتمال وجود اسناد بیشتری که پای رییس مجلس و قوه قضاییه را به فسادهای مالی باز کند،در جلسه شب گذشته پروژه بازداشت مصلحتی فاضل لا یجانی کلید خورد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.