آخرین خبرها
خانه / جفا به مسیحیان / بازداشت گروهی نوکیشان مسیحی توسط اطلاعات سپاه!
بازداشت گروهی نوکیشان مسیحی توسط اطلاعات سپاه!

بازداشت گروهی نوکیشان مسیحی توسط اطلاعات سپاه!

حمله اطلاعات سپاه به کلیسای خانگی در استان تهران

طبق اخبار رسیده از فعالین مسیحی داخل ایران صبح شنبه اعضای یک کلیسای خانگی واقع در استان تهران مورد حمله اطلاعات سپاه پایگاه سیدالشهداء قرار گرفت و همگی اعضا بازداشت و ضمن مصادره کتب و مقالات مسیحی این افراد به مکان نامعلومی منتقل شدند.

اتهام این افراد  فعالیت اینترنتی ،توهین به اسلام و ارتباط با بیگانگان و تخریب ادیان ابراهیمی گزارش شده است.

در رابطه با این هجوم وحشیانه خبرگزاری مهر وابسته به گروهک تروریستی سپاه گفته است “طی یک سلسله اقدامات پیچیده اطلاعاتی و با تلاش سربازان گمنام امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف در سازمان اطلاعات سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران، شبکه وسیع که به بهانه تبلیغ و ترویج مسیحیت تبشیری و کلیساهای خانگی اقدام به تخریب ادیان ابراهیمی و تشویش اذهان عمومی و انحراف اذهان در فضای عمومی و مجازی می‌کردند ، در شهرهای تهران، ری و پردیس شناسایی و متلاشی شدند.

بر اساس این گزارش، در میان اسناد و مدارک به دست آمده از این شبکه وسیع منحرفان مذهبی ؛ کتاب‌های فرق مختلف ، روش‌های شبکه‌سازی ، یارگیری ، ارتباط با بیگانگان و تخریب دین مبین اسلام و سایر ادیان به چشم می‌خورد.

سازمان اطلاعات سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) تاکید کرد: در این ارتباط تعدادی از متهمین به‌همراه اسناد و مدارک مکشوفه دستگیر و تحویل مراجعه قضایی شدند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.