آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / نوکیشان مسیحی هوشیار باشید(گزارشی از فعالیت عوامل رژیم در فضای مجازی)
نوکیشان مسیحی هوشیار باشید(گزارشی از فعالیت عوامل رژیم در فضای مجازی)

نوکیشان مسیحی هوشیار باشید(گزارشی از فعالیت عوامل رژیم در فضای مجازی)

از آنجابی که عنوان خبرگزاری صدای مسیحیان را بر عهده گرفته ایم مسولیت حمایت از مسیحیان چه داخل کشور و چه در خارج کشور را وظیفه خود میدانیم.
اما این پیام مهم را با بخشی از پیام انجیل در متی ۱۰ آیه ۱۶ آغاز میکنیم که مثل مار هوشیار باشید.
سالهاست از زمانی که فضای مجازی همه گیر شده است عده ای در ظاهر ایماندار مسیحی با توجه به دستور علی خامنه ای به حضور فعال در فضای جهت انجام جنگ نرم دست به تخریب خادمین مسیح میزنند و نکته جالب توجه اینجاست که با پروفایل های جعلی دست به چنین عمل زشتی میزنند با سرقت (دانلود)عکسهای خادمین و خانواده آنان از فضای مجازی با دانلود فایلهای صوتی و جدا کردن و تغییر بخشی از آن دست به اقداماتی ناجوانمردانه و نگارش متن های بی معنی و توهین آمیز میزنند که منافات با تعالیم کتاب مقدسی دارد.
فعالیت تخریبی این افراد همیشه همزمان با بازداشت ها و صدور احکام سنگین علیه مسیحیان داخل کشور شدت پیدا میکند که علت اصلی این اقدام غیر انسانی پروپاگاندا و سیاه کردن چهره مظلومین تحت جفا در حکومت اسلامی میباشد که توسط عوامل اطلاعاتی وابسته به وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه به منظور دلیلی بر وجود این جفا ها باشد دلیل آن را به مسله ای غیر از مسیحیت نشان دهند و آنها را بدنام جلوه دهند در صورتی خود رژیم بوی تعفن بدنامی اش به مسله ای جهانی تبدیل شده است.
جمهوری اسلامی در طول این چهار دهه از عمر خود با ترفند ایجاد تفرقه در بین اقوام و ادیان و مذاهب همواره قصد محکم کردن پایه های سست خود را داشته است.
ولی با توجه به سطح بالای آگاهی مردم در فضای مجازی دیگر به این خواسته اش نخواهد رسید.

لازم به ذکر است در مقاله ای دیگر در مورد حضور عوامل وابسته به حکومت در فضای مجازی توضیح کامل داده بودم که در [اینجا]میتوانید مطالعه کنید.
رامین راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.