آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / نامه یک زندانی سیاسی خطاب به سفرای خوشحال و راضی از زندان اوین !
نامه یک زندانی سیاسی  خطاب به سفرای خوشحال و راضی از زندان اوین !

نامه یک زندانی سیاسی خطاب به سفرای خوشحال و راضی از زندان اوین !

هفته گذشته حاکمیت نامشروع ایران به بهانه هفته قوه جنایتکار قضاییه با دعوت از سفرای چند کشور خارجی برای بازدید از شکنجه گاه اوین جهت پاک کردن جنایات خود تبلیغ حقوق بشری کرده است و عده ای از این دیپلماتهای خارجی نیز به تمجید از محاصن ساختگی و نمایشی این شکنجه گاه پرداخته اند که  موج خشم ایرانیان آزاده در سراسر گیتی را به همراه داشته است در میان یکی از زندانیان شکنجه گاه گوهر دشت نامه ای برای این دیپلماتهای فریب خورده ارسال کرده است.[برای مشاهده ویدئو به اینجا مراجعه کنید]

آقایان سفرا، آقای سفیر کره جنوبی که از زندان اوین دیدار کردید، با من به گورهای دسته جمعی گلزار خاوران (که رژیم لعنت آبادش مینامد) و به گورستان بهشت زهرا بیایید که نماد مظلومیت مردم ایران و جنایات رژیم ضدبشری آخوندی میباشد.
آقای سفیر کره جنوبی!! شما با چه مسئولیت و مأموریتی و با چه صلاحیتی راجع به زندانیان اوین بدون در نظر گرفتن جنایات رژیم اظهار نظر میکنید؟! و دستان خون آلود حاکمان مستبد ایران را ندیده میگیرید؟ لطفا جواب دهید در کشور شما آمار زندانیان سیاسی و عقیدتی و فعالان حقوق بشر، معلمین و کارگران زحمتکش و NGO کودکان کار و روزنامه نگاران چقدر است؟! با آمار زندانیان محکوم شده به جرم های مذکور در ایران مقایسه کنید!!
در کشور شما به دلیل ریزش یک پل کابینه دولت سقوط میکند و یا با غرق شدن یک کشتی دولت استعفا میدهد، در ایران دکل و سکوی نفتی دزدیده میشود، دزدیها و رانت خواریها و رشوه های چند میلیارد دلاری رخ میدهد، اعدامهای دهها هزار نفری انجام میگیرد و اعتیاد و فحشا و بیکاری کمر مردم را خم کرده.. کسی جوابگو نیست که هیچ، بلکه از مردم طلبکار هم هستند که چرا افشاگری میکنند؟ افشا کننده حقوقهای نجومی و فساد شهردار که بیت المال مردم را به نزدیکانش میبخشد را محاکمه و زندانی میکنند آنوقت زندان اوین را برای شما ویترین درست کرده و بزک میکنند و شما را بی خبر از همه جا و بدون دیدار با زندانیان مظلوم و ستم کشیده زن و مرد که فقط به جرم عقایدشان و دفاع از حقوق پایمال شده مردم به مهمانی و گشت و گذار به زندان اوین میبرند و شما را شریک جرم خود نموده و به دست شما تبلیغ میکنند که جنبش دادخواهی مردم ایران حقیقت ندارد… !!!
آری گلزار خاوران و گورستان بهشت زهرا و سایر گورهای دسته جمعی در شهرهای ایران، شاهد گویا و زنده جنایات این رژیم ضدبشری و فاسد میباشد.
من به عنوان یک زندانی سیاسی که سه نفر از خانواده ام به دست این رژیم کشته شده و اعضای خانواده ام بیش از 45 سال حبس کشیده اند، به شما سفیران توصیه میکنم که آلت دست رژیم های فاسد قرار نگیرید و با آبروی مردم کشورمان بازی نکنید و اگر میخواهید واقعیت را بدانید به گورهای دسته جمعی خاوران و گورهای بی نام و نشان بهشت زهرا بروید با آنها نیز آشنا شوید و رژیمی را که در سازمان ملل بیش از 60 بار به خاطر نقض حقوق بشر در کشورش، محکوم شده است به جای تعریف و تمجید محکوم نمایید و دل مردم ایران را با اظهارات دروغتان نسوزانید.
زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر (گوهردست کرج)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.