آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / حمایت مکارم شیرازی از سعید طوسی!
حمایت مکارم شیرازی از سعید طوسی!

حمایت مکارم شیرازی از سعید طوسی!

مکارم شیرازی: اقدام شاکیان سعید طوسی زشت است

مهدی دهقان – مکارم شیرازی آیت الله شیعیان که به حرام اعلام کردن لذت ها معروف است طی سخنرانی در جمع شاگردان خود اقدام شاکیان سعید طوسی قاری برجسته بیت رهبری را زشت عنوان کرد و گفت: ایجاد اختلاف و نفاق و با آبروی افراد بازی کردن، دو اثر زشت است و مجازات آن در دنیا نیز دامان انسان را خواهد گرفت و به آخرت نیز موکول نخواهد شد.

این درحالی است که آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه و همچنین اژه ای سخنگوی قوه قضائیه نیز اخیراً از رسانه ای کردن ماجرای تجاوز جنسی سعید طوسی قاری محبوب رهبر انتقاد و شاکیان پرونده را به معاونت در جرم و تعقیب قضایی تهدید کردند.

با اتفاقاتی که در چند ماه اخیر در ایران رخ داده است می توان گفت افشاکننده های فساد و جنایات تنبیه و مجرمان آزاد خواهند بود که نمونه آن دستگیری یاشار سلطانی افشاکننده تخلفات میلیاردی شهرداری تهران و اعضای شورای شهر است و در ماجرای تجاوز جنسی سعید طوسی نیز اکنون شاکیان پرونده به سیبل انتقادات تبدیل شده اند.

مکارم شیرازی همچنین با انتقاد از رسانه ای شدن ماجرای تجاوز جنسی سعید طوسی قاری قرآن، اضافه کرد: تا گناه کسی در محکمه اسلامی ثابت نشود، نقل آن ولو به صورت احتمال، گناه کبیره است؛ چیزی که ممکن است بعدا دروغ آن اثبات شود البته اگر راست هم باشد، باید در محکمه ثابت شود و حتی اگر ثابت شود نباید به رواج گناه دامن بزنیم. این در حالی است که شاکیان محمد گندم نژاد طوسی به دلیل نتیجه نداشتن پیگیری پرونده شکایت خود از سال 90 تا کنون، سرانجام مجبور به رسانه ای کردن آن شدند که مقامات قضائی و برخی روحانیون در این ماجرا از شاکیان قاری محبوب بیت رهبری انتقاد کردند.

گفتنی است سعید طوسی طی مکالمه تلفنی که فایل صوتی آن در رسانه ها منتشر شده، تهدید کرده است اگر محکوم شود 100 نفر را با خود پایین خواهد کشید یا به عبارتی دیگر سعید طوسی نام 100 همکار خود را می داند که به چنین اقداماتی آلوده هستند!

سعید طوسی؛ خروجی اسلام
یکی از خروجی و نتیجه های اسلام زایش سعید طوسی هاست، خشونت و تجاوز به کودکان در اسلام سابقه طولانی دارد که نمونه بازر آن پیامبر مسلمانان است که نام رابطه جنسی خود با کودک 9 ساله را ازدواج و دستور الهی گذاشته است. با نگاهی اجمالی به زندگی این شخص چیزی جز جنگ، خشونت، سکس و ازدواج با زن های بیوه و دختران باکره دیده نمی شود.

رابطه جنسی همجنس در اسلام ممنوع است درغیر اینصورت سعید طوسی عمل خود را با تنظیم صیغه نامه ای توجیه و به جای کتمان ماجرا حتی از آن هم دفاع می کرد. به طور کلی تجاوز جنسی در اسلامی با محدودیت های بیشمار دور از انتظار نیست.

یک نظر

  1. خود کسکشش هم همدسته با سعید طوسی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.