آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / نامه مشکوک شاکیان پرونده قاری محبوب خامنه ای!
نامه مشکوک شاکیان پرونده قاری محبوب خامنه ای!

نامه مشکوک شاکیان پرونده قاری محبوب خامنه ای!

نامه شاکیان پرونده تجاوز جنسی قاری قرآن به رییس قوه قضاییه،بیم آن میرود که این نامه با تحت فشار قرار دادن شاکیان و تهدید آنها نوشته شده باشد.

شاکیان پرونده «سعید طوسی» با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه ضمن اعلام برائت و انزجار از افشا گریهای اخیر مربوط به تجاوز جنسی سعید طوسی خواستار تلاش جدی قوه قضاییه نسبت به پرونده اشان شده اند!

در این نامه خطاب به صادق لاریجانی ریاست قوه قضائیه آمده است: “ضمن اعلام برائت از اقدامات اخیر شبکه‌های معاند خصوصا بوق فرسوده صدای شیطان بزرگ که در عداوت بالذات آنها با قرآن تردیدی نیست؛ و نیز ضمن محکومیت هرگونه تحاکم الی الطاغوت و دادخواهی از اجانب که مع الاسف از سوی چند تن از شاکیان (که احتمالا بعلت اطاله صورت گرفته در روند رسیدگی قضایی ) سر زده است، ذکر چند نکته را لازم می‌دانیم.”

اولاً قبل از هر کلامی اعلام می‌داریم که باتمام وجود معتقد به «حفظ» نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و آن را به فرموده حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه از اوجب واجبات می‌دانیم.

در این راه دشمنی مان با دشمنان اسلام و انقلاب، دشمنی دیرینه‌ای است، چه آن زمان که در بزنگاه جنگ و دفاع مقدس جانمان، این کمترین هدیه به مقام ولایت را سپر کردیم که مبادا به اسلام و انقلاب خدشه‌ای وارد شود و چه امروز که هر زمان نیاز باشد تاپای جان از نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین از کیان منور قائدنا البصیر، مولا و مقتدایمان، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه ای حفاظت و حراست خواهیم کرد.

این نامه درحالی خطاب به رییس قوه قضاییه نوشته میشود که طی چند روز گذشته افشاگریهای تجاوز جنسی  سعید طوسی استاد آموزش و قاری قرآن به شاگردان خردسالش رسانه ای شده است،اما بیم آن میرود که این نامه با تحت فشار قرار دادن شاکیان و تهدید آنها نوشته شده باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.