آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / درآمد پناهنده سوری با چهار همسر و بیست و دو فرزند!
درآمد پناهنده سوری با چهار همسر و بیست و دو فرزند!

درآمد پناهنده سوری با چهار همسر و بیست و دو فرزند!

پناهنده سوری با چهار همسر و ۲۲  فرزند در یک سال ۳۲۰ هزار پوند دریافت کرده است!

پناهنده سوری که با نام قاضیا شناخته میشود سال گذشته به همراه ۴ همسر و ۲۳  فرزندش در یکی از منزل مسکونی در آلمان زندگی میکرده  که مدتی است یکی دخترانش برای ازدواج به عربستان سعودی نقل مکان کرده است.

نشریه بریتانیای اکسپرس در گزارشی گفته است در آمار بدست آمده از اداره کار آلمان این مرد ۴۹ ساله سوری و خانواده بسیار پرجمعیتش تا  کنون ۳۲۰هزار پوند (۳۹۱هزار دلار) در یک سال کمک مالی دریافت کرده اند!

طبق قانون آلمان چند همسری ممنوع میباشد،در نتیجه قاضیا مجبور به انتخاب و حق زندگی با همسر اصلی خود و فرزندان آن همسر را دارد و بقیه خانواده به عنوان  دوستان آنها در قانون تعریف شوند.

با اینحال یک مقام مسول از شهر مونتاباور جایی که آنها زندگی میکنند اعلام کرده است که این مرد ۴۹ ساله سوری باید از حق معافیت از قانون ممنوعیت چند همسری به سود خود بهره بردارد!

هم اکنون قاضیا و همسر اصلی اش  توصیف به همراه ۵ فرزندشان در شهر مونتاباور زندگی میکنند و بقیه خانواده در شهرهای اطراف به فاصله ۳۱ مایلی تقسیم شده اند!

قاضیا به روزنامه بیلد گفته است که در سوریه در یک گاراژ تعمیر خودرو کار میکرده است و از زمانی که به آلمان آمده بیکار بوده است،همچنین وی در ادامه گفته است که در دین اسلام من موظف هستم من با خانواده خود زندگی کنم نه جدا از آنها.

در دین اسلام چند همسری برای مردان تا زمانی که مرد بتواند از عهده مخارج خانواده بر بیایید مجاز میباشد همینطور محمد پیام آوران مسلمانان خود نیز تعداد زیادی زن را به همسری برگزیده بوده است که بر سر تعداد زنان محمد اختلاف نظر وجود دارد.

یک نظر

  1. بادرود وخسته نباشیدبه همه برادر وخواهرهای عزیز.من فکر میکنم این داستان پناهندگی سوریها خیلی مشکل آفرین بشه برای آلمانها.من الان سه ساله که دریک شهر کوچک آلمان هستم وخیلی دوست سوری دارم .آلمانها یه مثال دارند که میگه سرما بشکن اما قانونم رو نه .خیلی از این کسانی که میشناسم (سوریه ها)ماشین دارند والان هم سوار میشن و خیلی راحت هم میچرخند از این شهر به اونا شهر میرن بدون داشتن گواهی نامه .چون پولیس اینجا نمیتوانه تصور کنه که یه آدم بالق بدون گواهی نامه بشینه پشت فرمان . الان نزدیک دوساله که من دارم میبینم .این تازه اولشه نوک کوه یخ هست .اجازه بدین بچه های اینها بزرگ شن بعد باید ببینیم که چکار میکنند.
    به هرحال براتون طلب برکت میکنم در نام مسیح خداوند .مرسی از زحمات شما .بدرود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.