آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / اعتراف یک مرجع تقلید شیعه به موفقیت بشارت مسیحیان در فضای مجازی!
اعتراف یک مرجع تقلید شیعه به موفقیت بشارت مسیحیان در فضای مجازی!

اعتراف یک مرجع تقلید شیعه به موفقیت بشارت مسیحیان در فضای مجازی!

یکی از مراجع تقلید قم ضمن اظهار ترس و اعتراف به گسترش مسیحیت از طریق فضای مجازی گفته است مردم از طریق اینترنت مسیحی میشوند!

جعفرسبحانی گفته در دیداری با یکی از فرماندهان سپاه محتوای فضای مجازی را منحرف کننده و مخرب توصیف کرده است و ضمن اعتراف به موفقیت کلیساهای فارسی زبان در فضای مجازی گفته است بسیاری از جوانان به مسیحیت و بهاییت از طریق اینترنت رو آورده اند!

وی ضمن درخواست از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی برای برخورد با اینگونه فعالیت های مجازی گفته است که در فضای مجازی به محمد پیامبر مسلمانان توهین میشود و عکس‌هایی از اینترنت در دست جوانان قم است که اگر نشان بدهم همه تکان می‌خورید،و باید اینترنت را مستقل کنیم تا جوانان به اینترنت غیر ایرانی دسترسی نداشته باشند!

اعترافات این مرجع تقلید شیعه در حالی بیان میشود که عوامل وزارت اطلاعات شاغل در فضای مجازی و اینترنت با حضور در صفحات اجتماعی علیه فعالین مسیحی با دروغ پراکنی و استفاده از پروفیلهای جعلی با رنگ و بوی مسیحی  حمله ور میشدند و به تخریب شخصیت آنان میپرداخند.

همچنین رامین راد یکی  از فعالین مسیحی در رابطه با حضور نیروهای وزارت اطلاعات در فضای مجازی در مقاله ای حضور این افراد را  هشدار داده بود. [عوامل وابسته به حکومت در فضای مجازی چگونه جنگ نرم و ایجاد تفرقه میکنند]  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.