آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / اعدام یک شاهزاده سعودی در عربستان به اتهام اقدام تروریستی!
اعدام یک شاهزاده سعودی در عربستان به اتهام اقدام تروریستی!

اعدام یک شاهزاده سعودی در عربستان به اتهام اقدام تروریستی!

شاهزاده عربستانی  در سال ۲۰۱۲  مردم عادی را  به رگبار بست و دستکم یک نفر را به قتل رساند (ویدئو از لحظه اقدام تروریستی) سه شنبه ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۶ اعدام شد!

 ترکی بن سعود بن ترکی، شاهزاده ۲۵ ساله سعودی در اواخر سال ۲۰۱۲ ،در شهر ریاض در یک واکنش وحشیانه که ناظرین آنرا به حمله تروریستی تشبیه کرده اند  یک شهروند عربستانی به نام عادل بن سلیمان عبدالکریم المحیمید را در نزدیکی پارکِ الثمامة، در ریاض، به ضرب گلوله، به قتل رساند.
رسانه های عربی در رابطه با این اقدام تروریستی شاهزاده عربستانی گفته اند: ترکی بن سعود بن ترکی برای تماشای یک دعوای خیابانی از خودروی خود پیاده شد و پس از درگیری لفظی با مشاجره کنندگان، ناگهان خشمگین شد و به خودروی خود برگشت و با اسلحه کلاشینکف مردم حاضر در خیابان را به رگبار  بست.
در این درگیری، المحیمید و یک نفر دیگر به ضرب گلوله های شاهزاده هدف قرار گرفتند و المحیمید بر اثر شدت جراحت کشته شد.

 ترکی بن سعود بن ترکی روز گذشته به دلیل این اقدام تروریستی اعدام شد،وی در زمان ارتکاب به این حمله تروریستی ۲۱ ساله بوده است.

عربستان در زمره کشورهای تروریست پرور همچون محمد رسول مسلمانان،علی ابن ابی طالب از پایه گذاران ترور در آن منطقه بوده اند و تا کنون آثار این تروریست پروری با وجود گروهایی همچون القاعده که بنیانگذار آن نیز یک شاهزاده عربستانی بوده است دنیا را به مکانی مملو از خسونت تبدیل کرده است.

یک نظر

  1. I think we must send this vidio to foren minister of Arabestan and U N and ask them alotoff question .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.