آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / شعار حمایت از خمینی و شریعت اسلامی در ایران مقابل پارلمان سوئد!+ویدئو
شعار حمایت از خمینی و شریعت اسلامی در ایران مقابل پارلمان سوئد!+ویدئو

شعار حمایت از خمینی و شریعت اسلامی در ایران مقابل پارلمان سوئد!+ویدئو

سر و صدای زیادی در خارج از پارلمان شنیده میشد و نمازگزاران شعار میدادند به طوری که وقتی از پنجره محل کارم بیرون را نگاه کردم تصور کردم در یکی از خیابانهای تهران هستم!

تعدادی از شیعیان مقیم سوئد با پشتیبانی مرکز تروریستی مسجد امام علی در استکهلم با در دست داشتن عکس خمینی موسس حکومت جمهوری اسلامی از شریعت اسلامی در ایرانحمایت میکردند!

حنیف بالی سیاستمدار ۲۷ ساله ایرانی-سوئدی در فیسبوک خود گفته است” در خارج از محل کار خود صدای عده ای را میشنیده که با در دست داشتن عکس های خمینی و ستایش از وی از قانون شریعت اسلامی در ایران حمایت میکردند.”

این سیاستمدار سوئدی در ادامه گفته است امروز سر و صدای زیادی در خارج از پارلمان شنیده میشد و نمازگزاران شعار میدادند به طوری که وقتی از پنجره محل کارم بیرون را نگاه کردم تصور کردم در یکی از خیابانهای تهران هستم!

این تظاهرات چهارشنبه گذشته ۱۲ اکتبر ۲۰۱۶ برگزار شده است همچنین حنیف بالی گفته است این تظاهر کنندگان میگفتند الله تعداد ما را بیافزاید تا ما اروپا را اسلامی کنیم خواستار اسلامیزه کرده اروپا بودند!

جمهوری اسلامی ایران، حکومت جهل و جنایت و ترور است. این حکومت علاوه بر سرکوب وحشیانه جنبش­های اجتماعی، تعقیب و تهدید و ترور فعالین این جنبش­ها، ده­ها هزار نفر را نیز در زندان­ها به جوخه­ های مرگ سپرده است.

این حکومت صدها نفر از فعالین سیاسی و اجتماعی و فرهنگی را در داخل و خارج کشور ترور کرده است. اگر آرشیو پلیس مخفی دولت­های اروپایی در رابطه با فعالیت­های جاسوسی و تروریستی جمهوری اسلامی، روزی به روی جامعه و رسانه­ ها باز شود باز شود با انبوهی از پرونده و اسناد جاسوسی و تروریستی جمهوری اسلامی روبرو خواهیم شد. دست­کم در کشورهای فرانسه، آلمان، آرژانتین و ترکیه، یا تروریست­های جمهوری اسلامی دستگیر شده­اند و یا غیابا پرونده آن­ها توسط دادگاه­های این کشورها مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت رسما اعلام شده است که بالاترین مقامات جمهوری اسلامی ایران، فرمان ترور مخالفین خود را صادر کرده­ است.

لازم به تاکید است که اگر امروز جمهوری اسلامی، دست به ترور مخالفین نمی­زند نه از تغییر ماهیت تروریستی آن، بلکه امروز در موقعیتی قرار دارد که اگر دست به ترور بزند بلافاصله با موج عظیم اعتراضات در داخل و خارج کشور مواجه خواهد شد و منافع اقتصادی و سیاسی و دیپلماتیک او به طور جدی در معرض خطر قرار خواهد گرفت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.