آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / برچیدن بساط عاشورایی وابستگان جمهوری اسلامی در تورنتو+ویدئو
برچیدن بساط عاشورایی وابستگان جمهوری اسلامی در تورنتو+ویدئو

برچیدن بساط عاشورایی وابستگان جمهوری اسلامی در تورنتو+ویدئو

بساط عاشورایی حامیان و  وابستگان تروریسم جمهوری اسلامی در تورنتو با شعار مرگ بر جمهوری اسلامی و اهتزاز پرچم شیر خورشید برچیده شد.

حضور پر شکوه مخالفین جمهوری اسلامی در برچیدن بساط عاشورایی حامیان تروریست و وابستگان جمهوری اسلامی در تورنتو با شعار مرگ بر جمهوری اسلامی و اهتزاز پرچم شیر خورشید.

نکته ای که در ویدئو حائز اهمیت است عوامل وابسته به حکومت نامشروع ایران از معترضین به سیرک عاشورایی فیلم و عکس تهیه میکردند!

این در حالی است که فعالیت های تبلیغی برای ادیان و مذاهب غیر شیعه همواره از نظر قوانین جمهوری اسلامی جرم محسوب میشود و مبلغین و مبشرین آن به اتهام اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام در زندانهای مخوف جمهوری اسلامی محبوس میباشند،اما در کشورهای آزاد و صاحب دموکراسی به سادگی مذهب خود را تبلیغ و مراسمات خود را به جا میاورند.

4 نظر

  1. گوه خوری زیادی! شما مسیحیان صلیبی را به صلیب خواهیم کشید!

    • شما عرضه ندارید از پس داعش شپشو بر بیایید برو پی کارت تروریست

    • آی که ریدم به روح کثافت محمد مادر جندۀ بجه باز و اون علی سگ کش حرامزاده … این روزا هم تاسوعا هستش ببخشید اون گور به گوز شده حسین رو فراموش کردم … آی حسین ریدم به روح ناپاکت که هم خودتو و هم خانوادت رو به کیر گاو دادی الاغ عن…

  2. اینچور که معلومه ما ایرانیا هیچ وقت مثل آدم زندگی نخواهیم کرد و قراره همیشه ظالم و مظلوم حضور داشته باشن با این تفاوت که فقط جاشون عوض بشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.