آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / عکس مریم رجوی در ویژه نامه فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف!
عکس مریم رجوی در ویژه نامه فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف!

عکس مریم رجوی در ویژه نامه فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف!

عکس خانم  مریم رجوی در ویژه نامه دانشگاه صنعتی شریف 

798266_869عکس خانم مریم رجوی  از رهبران سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران در ویژه نامه هفتمین جشن سالیانه فارغ التحصیلان این دانشگاه موجب خشم عوامل دانشگاه و حکومت جمهوری اسلامی شد تا جایی که چاپخانه مسول به تعطیلی کشیده شد.

 پایگاه خبری شرق وابسته به سپاه نیز در گزارشی عنوان کرده است :در آغاز سال تحصیلی ۹۵  شاهد تحرکات انحرافی در دانشگاه‌های مطرح صنعتی کشور هستیم که بسیار معنادار است.

“در همین رابطه دانشگاه شریف در اقدامی عجیب عکس مریم رجوی (سرکرده منافقین) را در ویژه نامه فارغ التحصیلان منتشر کرد! این درحالی است که دانشگاه‌ها در ابتدای سال تحصیلی‌ خود پذیرای دانشجویان جدیدالورود هستند و چنین رویه‌ای ممکن است به تحرکات انحرافی و عادی شدن این موارد در دانشگاه‌ها بیانجامد که زمینه فتنه و آشوب را در فضای علمی کشور فراهم می‌سازد.”

یکی از مسولین دانشگاه شریف نیز انتشار عکس خانم مریم رجوی را سهوی خونده است! و عنوان کرده است،هیچ عمدی در چاپ عکس این فرد وجود نداشته است.

وی در ادامه گفته است: افراد چاپ کننده ویژه  نامه دچار خطا شده اند و بدون هیچ قصد قبلی عکس منتشر شده است. در حال حاضر مرکز چاپ کننده این ویژه نامه(وابسته به دانشگاه) با دستور مقامات دانشگاه پلمب شده است و دیگر اجازه فعالیت ندارد، موضع رسمی دانشگاه در مورد این اشتباه طی بیانیه ای به زودی اعلام می شود.

مریم قجر عضدانلو رهبر سازمان مجاهدین خلق ایران در سال ۱۳۳۲ متولد شد. پس از دوران تحصیل دبستان و دبیرستان وارد دانشگاه صنعتی شریف شد و دانشجوی رشته مهندسی متالورژی بود اما فارغ‌التحصیل نشده است

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.