آخرین خبرها
خانه / اخبار / جمهوری اسلامی با جدیدترین موشک سپاه اسراییل را تهدید کرد!+عکس
جمهوری اسلامی با جدیدترین موشک سپاه اسراییل را تهدید کرد!+عکس

جمهوری اسلامی با جدیدترین موشک سپاه اسراییل را تهدید کرد!+عکس

روی این موشک نوشته شده: جمهوری اسلامی تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد.

حاکمیت نامشروع ایران در هر مناسبتی اسراییل را تهدید  میکند،اینبار به بهانه “اولین روز هفته دفاع مقدس” که به مناسبت سالگرد حمله هوایی عراق به ایران در سال ١٣٥٩ و آغاز جنگ هشت ساله دو کشور میباشد با رژه نیروهای مسلح و نمایش سامانه موشکی ذوالفقار دست به تهدید اسراییل زده است

mooshak-zolfagharخبرگزاری تسنیم وابسته به پاسداران: سامانه موشکی ذوالفقار، جدیدترین موشک سپاه دقایقی پیش در مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس رونمایی شد. این موشک، یکی از دقیق‌ترین موشک‌های ساخت جمهوری اسلامی است که از این پس به جمع موشک‌های بالستیک بردبلند اضافه شده است. موشک ذوالفقار، سر جنگی بارانی دارد و می‌تواند اهداف و مواضع پخش شده روی زمین، باندهای فرودگاهی و.. را با دقت بالا هدف قرار دهد. روی این موشک نوشته شده: جمهوری اسلامی تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد.

برنامه موشکی جمهوری اسلامی از موضوعات اختلاف برانگیز بین ایران و کشورهای غربی به خصوص آمریکاست. این کشورها معتقدند که قطعنامه شورای امنیت برای لغو تحریم های بین المللی علیه برنامه هسته ای جمهوری اسلامی که پس از دستیابی به برجام تصویب شد، از ایران خواسته است از تولید موشک های بالستیک طراحی شده برای حمل کلاهک اتمی خودداری ورزد. به همین دلیل، این کشورها معمولا نسبت به تولیدات موشکی ایران واکنش منفی نشان می دهند. جمهوری اسلامی این برداشت از مصوبه شورای امنیت را قابل قبول ندانسته و معتقد است که توافق هسته ای ارتباطی به برنامه موشکی ندارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.