آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / جنایتی دیگر در کارنامه سیاه رییس زندان رجایی شهر
جنایتی دیگر در کارنامه سیاه رییس زندان رجایی شهر

جنایتی دیگر در کارنامه سیاه رییس زندان رجایی شهر

 محمد مردانی رئیس زندان رجایی شهر کرج در نامه ای خواستار تسریع در اجرای حکم اعدام تعدادی از زندانیان تحت عنوان “اراذل و اوباش” شده است.

محمد مردانی

محمد مردانی رییس زندان رجایی شهر کرج

طبق اخبار رسیده از منابع مطلع به خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) بتازگی رییس زندان رجایی شهر با ارسال نامه به به اجرای احکام و معرفی عده ای از زندانیان  تحت عنوان “اراذل و اوباش” آن واحد درخواست تسریع اجرای حکم زندانیان معرفی شده را دارد.

محمد مردانی، رییس زندان رجایی شهر کرج سالها در مناطق کردنشین  ایران مشغول سرکوب هموطنان کرد بوده است و همواره هم این مسئله را بعنوان بخشی از افتخارات خود تعریف می کند. داریوش امیریان جانشین وی نیز از شکنجه گران قسی القلب و ضدبشری است که فرمانده گارد زندان و مدتی هم شکنجه گر در بند ۱ زندان بوده است.

مردانی استاد پرونده سازی برای زندانیان سیاسی از جمله خالد حردانی، رسول بداغی، مهدی شاندیز، شهرام چینیان، میباشد، ده ها زندانی سیاسی به دستور وی در بین زندانیان بیمار که دارای بیماری های خطرناک و پنهان از جمله ایدز، هپاتیت، مشکلات روحی و روانی نگهداری میشوند.

 دستور ضرب و شتم زندانیان سیاسی توسط زندانبانان و یا زندانیان بیمار روحی و روانی، از جمله ابراهیم فیروزی، رسول حردانی، علیرضا فراهانی، علی مشهدی کاظم، فرید آزموده، ایرج حاتمی و ده ها زندانی سیاسی دیگر و به رسمیت نشناختن حقوق زندانیان سیاسی طبق کنوانسیونهای بین المللی و نادیده گرفتن حقوق قانونی تنها بخشی از صدها شکنجه سفیدی است که توسط این جنایتکار و ماشین کشتار زندان بر علیه زندانیان اعمال می شود.

محمد مردانی بعد از علیحاج کاظم به ریاست زندان رجایی‌شهر کرج منصوب شد و به شهادت بسیاری از زندانیان در زمینه اعمال خشونت، شکنجه و نقض حقوق بشر از رئیس پیشین این زندان، پیشی گرفته است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.