آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / كشيش سعيد عابديني:اشاره به پيشگويي عيسي به جنايات إسلام ميكند .
كشيش سعيد عابديني:اشاره به پيشگويي عيسي به جنايات إسلام ميكند .

كشيش سعيد عابديني:اشاره به پيشگويي عيسي به جنايات إسلام ميكند .

بعد از من افرادي خواهند امد و خود را مسيح و فرستاده خدا معرفي خواهند كرد اما از الان بدانيد من ايشان را نفرستادم يا خدا ايشان را نفرستاده است و ايشان را از اعمالشان خواهيد شناخت.

سعید عابدینی،کشیش ایرانی-آمریکایی زندانی عقیدتی که به علت تشکیل کلیساهای خانگی و ترویج مسیحیت سه سال و نیم در زندانهای جمهوری اسلامی را سپری کرده است،میگوید،برخی از مسیحیان روشنگریهایی که در جهت فریب های اسلام انجام میشود را مغایر با تعلیمات مسیح میدانند از این رو مهم است در پاسخ به این افراد تعلیماتی که مسیح به ما داده است در ارتباط افرادی که پس از او میایند نیز روشنگری نماییم.

matthew-24-4-5عيسي مسيح گفت: بعد از من افرادي خواهند امد و خود را مسيح و فرستاده خدا معرفي خواهند كرد اما از الان بدانيد من ايشان را نفرستادم يا خدا ايشان را نفرستاده است و ايشان را از اعمالشان خواهيد شناخت.
ايشان خواهند كشت ، غارت خواهند كرد ، احكام قبلي خدا را تغيير خواهند داد ، خون خواهند ريخت و تعدد زوجين خواهند داشت (متي ٢٤ : ۴-۷ ).

 

 

 

 ۴ عیسی در جواب ایشان گفت: «زنهار کسی شما را گمراه نکند! ۵ زآنرو که بسا به نام من آمده خواهند گفت که من مسیح هستم و بسیاری را گمراه خواهند کرد. ۶ و جنگها و اخبار جنگها را خواهید شنید. زنهار مضطرب مشوید زیرا که وقوع این همه لازم است، لیکن انتها هنوز نیست. ۷ زیرا قومی با قومی و مملکتی با مملکتی مقاومت خواهند نمود و قحطیها و وباها و زلزله‌‌‌ها در جایها پدید آید.

و محمد رسول اسلام همه اين موارد را با هم انجام داد.

عيسي مسيح روي صليب گفت : تمام شد

يعني ديگر خدا پيامبر نمي فرستد و از اين پس خدا با خود أشخاص سخن خواهد گفت توسط روح القدس ، چراكه در انتها در عيسي مسيح خود خداوند به روي زمين امد و ديگر پيامبر و پيغام بر نفرستاد بلكه خودش لباس جسم پوشيد و به زمين امد تا إنسانها مستقيما با خود او ارتباط بر قرار كنند پس ديگر نيازي به وأسطه و پيغام بر نيست و دوران پيغام بري به إتمام رسيد و به همين دليل مسيح بر صليب گفت تمام شد چراًكه بهاي مجازات گناه بشر كه مرگ بود بر صليب پرداخت شد و مانع جدايي به اسم گناه ، بين إنسان و خدا توسط توبه و إيمان به مسيح به عنوان خداوند و نجات دهنده إنسان از گناه، برداشته مي شود در نتيجة ديگر هر انساني مي تواند به طور شخصي صداي خدا را بشنود چراكه رابطه دو طرفه با خدا مي يابد.

و افرادي مانند محمد و اسلام كه مي خواهند نقش واسط بين اين رابطه دو طرفه و مقدس را بازي كنند أفراد و مذاهب دروغين و خطرناكي هستند كه مي بايست متوقف شوند همانطور كه اسقف شنبرگ گفت.

در قلبت را به مسيح خداوند بگشا و او را به عنوان خداوند و نجات دهنده زندگي ات در قلب و مركز زندگي ات هم اينك بپذير.

2 نظر

  1. البته تجلی مسیحیت را در رفتار و اعمال آمریکای جنایتکار و حمایتش از کشتار در یمن و فلسیطین داریم میبینیم

  2. از روحانیون ادیان که فقط برای اثبات حقانیت مذهب خود همه را نفی می کنند متنفرم اینها فقط نفرت می پراکنند فرقی ندارد آخوند باشد یا مفتی و کشیش و خاخام و کاهن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.