آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / مي كشيم مي كشيد مي كشند!
مي كشيم مي كشيد مي كشند!

مي كشيم مي كشيد مي كشند!

در تلویزیون حکومتی ایران، یعنی جایی که استادانی چون «محمدرضا شجریان»، «شهرام ناظری» و «حسام‎الدین سراج» یا چهره‌های مطرح پاپ هم‌چون «محسن چاووشی»، «محسن یگانه»، «مازیار فلاحی»، «فرزاد فرزین» یا «سیروان خسروی» از امتیازات مشابهی برخوردار نیستند، حامد زمانی یکه تاز است.

حامد زمانی  خواننده وابسته به حکومت ایران ترانه یی را ساخته با نام می کشیم [اینجا ببنید] که  با موضوع حمله اسراییل  به مردم غزه است و به شیوه‌ ای طنز و هنرمندانه سروده شده که گویا از زبان “صهیونیست” است . شاعر این ترانه دکتر محمد مهدی سیار و امیر جمالیآهنگسازی آن را برعهده داشته است .
شبکه‌های تلویزیونی ایران و خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های خبری نزدیک به اصول‌گرایان نیز از حامد زمانی به عنوان ستاره تازه موسیقی این مرز و بوم نام می‌برند.

در تلویزیون حکومتی ایران، یعنی جایی که استادانی چون «محمدرضا شجریان»، «شهرام ناظری» و «حسام‎الدین سراج» یا چهره‌های مطرح پاپ هم‌چون «محسن چاووشی»، «محسن یگانه»، «مازیار فلاحی»، «فرزاد فرزین» یا «سیروان خسروی» از امتیازات مشابهی برخوردار نیستند، حامد زمانی یکه تاز است.

حامد زمانی اولین هنرمندی نیست که نظام جمهوری اسلامی روی او به عنوان تریبون خود در بخش فرهنگ و هنر سرمایه‌گذاری کرده است؛ از ابتدای انقلاب تلاش‌هایی در این جهت انجام شد که ایده‌ شکل‌گیری حوزه هنری و تبلیغات اسلامی از آن بیرون آمد.

اما مشکلی که حکومت ایران با آن روبه‌رو بوده، این است که عده زیادی از هنرمندان منتقدش از درون همین سیستم‌های تربیت هنرمند برای پیشبرد اهداف نظام درآمده‌اند؛ «محسن مخملباف»، «بهروز افخمی»، «کمال تبریزی»، «محمدمهدی عسگرپور» و بسیاری دیگر از سینماگران ایرانی که امروز منتقد و یا مخالف عملکرد نظام هستند، از حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی بیرون آمده‌اند.

ولي اينجانب اين شعر را به اين طريق مي گويم تاكه حامد وحاميان ايشان بيشتربگويند مي كشيم اين شعر به خود شما حكومتي ها جمهوري اسلامي 
مي گويد مي كشيم كه نزديك به چهار ده از حكومت فاشيست ولايت فقيه مي گذرد كه ازابتدا تا به امروز وآينده، کشتار متوالی مردم بی‌گناه، دزدی‌ها و غارت‌گری‌ها، ظلم و ستم به زنان، کودکان، دیگر باوران، شکنجه و تجاوز در زندان‌های بی‌شمار، خرد زدایی از مردم، ساختن بیش از بیست  هزار امامزاده و هزاران مسجد، توجه نداشتن به تندرستی و سلامت مردم، دست‌کاری در تاریخ، آیین و فرهنگ ایران، نادیده گرفتن جشن‌ها و مراسم ایرانی، ویران کردن آثار باستانی چند هزارساله ایران، تجملات و رفت‌وآمدهای پرهزینه، حاتم‌بخشی به جیب مزدوران حزب‌الله و بشار اسد و پوتین ومالكي 
آري آري بايد ميكشيد ،ميكشيد، ميكشيد رابر كارنامه انقلاب شومتان ثبت كرد!!!
چون شما به کشتن و شکستن و دریدن ايران خوش هستيد
درخشکی و کشتی و کوچه وبازاروحريم و خانه  هاي  مردم سرك  ميكشيد
دانه به دانه جوانان مردم  ايران را فراري و معتاد واعدام ورواني و كشتيد 

دنیاي امن و امان را پراز جنايت هاي خود كرديد
در ايران زندانيان بي گناه را اعدام كرديد

آري هركسي براي خود بود ، به هركي رسيدين در ٦٧ بي دليل كشتيد

نه شرغي ونه غربي شعارتان بود روسيه وچين با شماست ميكشيد
در کمال خونسردی و با خنده وبا خواب آسوده ميكشيدمیکشید میکشید ، صدها شهرام هاي بي گناه را ميكشيد
دنیارا با نرمش قهرمانانه خريديد ملت ايران را با سركوب ونيرنگ از ته دل ميكشيد  موشکهاقایم كرديد تا كه منجي بي سلاح نماند بلكه آيدهرچه گويد، بكشيد بكشيد
قلم ها و دست ،پا ها را شكستيد شكستيد

“مي كشيم مي كشيد مي كشند” آنهايي  که از سال ۵۷ با چماق بجان مردم افتادند و مردم فارس وعرب و لر و ترک و کرد و بلوچ و ترکمن را دسته دسته تیر باران کردند. 
“مي كشيم مي كشيد مي كشند”  انها بودند که طالقانی را مسموم کردند و تمام روحانیون ضد ولایت فقیه مثل شریعتمداری و منتظری را به تبعید و زنجیر کشیدند.
 “مي كشيم مي كشيد مي كشند” انهايي که با خفقان و سرکوب به دستگیری واعدام روشنفکران پرداختتید و قتلهای زنجیری راه انداختید و هر صدای اعتراض را جاسوس و صیهونیست و ضدانقلاب و شاهپرست و منافق و فتنه گر ووهابي نامیدند  و دست و پا شکستند..
“مي كشيم مي كشيد مي كشند”  آنهايي هستندكه خون بي گناه علما وجوانان أهل سنت را بخاطرضعف حكومت ودرغ وخرافات مذهبي خود ريختند…
“مي كشيم مي كشيد مي كشند”  انها بودند که وعده اتوبوس و مدرسه و بهداشت مجانی و بهشت را دادند و بجایش بحران گروگانگیری و جنگ ۸ ساله و موشک و بمب اتمی سازی و گرانی بیکاری و اعتیاد و فحشا را ارایه دادند.  انها “مي كشيم مي كشيد مي كشند” آنها هستند که همچنان میلیاردها پول مردم ایران را غارت میکنند و با سرکوب و اعدام و دروغ و اتهام و تهدید و تبعید و اسیدپاشی و شلاق و شکنجه میخواهند به چپاول  و “مي كشيم مي كشيد مي كشند” ادامه دهند.
كسي نپرسيد کی قاتله کی جانیهچشم دوربین هايتان به سوي خمس ،صيغه، نيرنگ ،حيله است
سازمان و قطعنامه هاي حقوق بشري عليه رژيم كيلويي چنداست  

با وعده‌ی آب و نان مارا خر کردند.گلهای وطن را هـــمه پرپر کردند
کـــردند و گرفتند و بریدند و زدند هر آخ که گفتــــــیم فـروتر کردند
من از جناب حامد زماني خواستارم یك آهنگ پاپ هم  از تورم وفيش حقوقي  یا بیکاری یا خرج ازدواج وبچه هاي كار خياباني و سایر استثنائات داخل کشور شما گل و بلبل  بخوانيد خواننده محبوب (….) !
احسان فتاحي
١٩شهريور ماه سال ٩٥
159

یک نظر

  1. آخه من نمیدونم این مقالات چه ربطی به مسیحیت داره؟
    چرا سیاست رو قاطی دین میکنید؟بعدش هم سطح این مقاله خیلی پایین و بچه گانه است . اگر نقد هم میکنید لآقل در سطح شعور مخاطبین باشه نه هرکی دو خط چرند و پرند نوشت منتشر کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.