آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / اداره مهاجرت هلند اقامت دهها پناهنده ایرانی را پس گرفت!
اداره مهاجرت هلند اقامت دهها پناهنده ایرانی را پس گرفت!

اداره مهاجرت هلند اقامت دهها پناهنده ایرانی را پس گرفت!

دلیل پس گرفتن اقامت ها این بوده که اطلاعاتی که این دسته از پناهندگان در بدو درخواست خود ارائه داده و براساس آن موفق به دریافت جواب اقامت شدند با فعالیتهای فیسبوکی شان در تناقض قرار داشته است!

در یکی دو هفته گذشته دهها پناهنده ایرانی که بین ۲ تا ۵ سال در هلند اقامت داشتند به دلیل تحقیق بخش تحقیقات دیجتالی اداره مهاجرت هلند و با هماهنگی پلیس بخش سایبری؛ جوابهای اقامت شان پس گرفته شده است.

دلیل پس گرفتن اقامت ها این بوده که اطلاعاتی که این دسته از پناهندگان در بدو درخواست خود ارائه داده و براساس آن موفق به دریافت جواب اقامت شدند با فعالیتهای فیسبوکی شان در تناقض قرار داشته و فعالیتها و اطلاعات فیسبوکی انها این ابهام را ایجاد کرده که انها به اداره مهاجرت دروغ گفته بودند.

در نامه های منفی اداره مهاجرت اشاره شده که در این تحقیقات پست ها، عکسها و حتی کامنت های انها بطور کامل رصد میشده است.

گزارش واحد تحقیقات دیجیتالی در حالی انجام گرفته که این کاربران صفحات فیسبوکی خود را خصوصی کرده و تنها دوستانشان میتوانستند از صفحات آنها دیدن کنند.

به عبارتی این نشان دهنده این است که حتی خصوصی کردن اطلاعات شخصی در فیسبوک نیز به معنی اطمینان از عدم دسترسی دولتها به اطلاعات فیسبوکی شما نیباشد.

5 نظر

  1. چرا خبر دروغ منتشر می کنید ؟

  2. درود بر شما ، من بحرام هستم و در هلند زندگی‌ می‌کنم ، من این خبر رو به اشتراک گذاشتم ، و همه دوستان از من اصل خبر رو به هلندی میخواهند ، امکان داره که منبع خبر رو برام بفرستین ، با سپاس فراوان

  3. بحرام؟؟؟؟ همون بهرام هستی، نه؟

  4. کار بسیار درستی است.
    باید کشورهای غربی اقامت 100ها هزارایرانیانی که به ایرانی که ادعا کرده اند از آن فرارکرده سفر میکنند را پس بگیرند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.