آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / نویسنده ایرانی- نروژی مسلمان باید مسئولیت اعمال خود را بپذیرند!
نویسنده ایرانی- نروژی مسلمان باید مسئولیت اعمال خود را بپذیرند!

نویسنده ایرانی- نروژی مسلمان باید مسئولیت اعمال خود را بپذیرند!

مینا بای نویسنده ایرانی- نروژی می گوید: وقت آن رسیده که مسلمانان مسئولیت اعمال خود را قبول کنند و بخاطرداشته باشند که به کشورهای سکولار مهاجرت کرده اند.

محمد عثمان رعنا پزشک پاکستانی – نروژی میباشد او که تلاش دارد مقوله ای به اسم اسلام نروژی را در جامعه جا بیندازد به هدف جلوگیری از رشد تندروی در بین جوانان مسلمان به تازگی مقاله ای در روزنامه Aftenposten داشته است از جمله کسانی که به این مقا له واکنش نشان داده است خانم مینا بای نوسینده ایرانی – نروژی میباشد.

عثمان رعنا از عوامل اصلی رشد تند روی در بین جوانان، به حمله آمریکا در عراق اشاره میکند اما مینا بای میگوید: مسلمانان خود باید مسئولیت اعمال خود را بپذیرند و نمی توانند همه مسائل را با عوامل خارجی توضیح داد.

عثمان رعنا میگوید این تروریست ها اسلام را خوب نشناخته اند و در واقع شناخت کمی از اسلام دارند که مینا بای در جواب میگوید: این تروریستها مسلمان بوده اند چه شما بخواهید و چه نخواهید آنها بر اساس آموزه های مذهبی همچون شهادت و جنگ با کفار به عملیات ترورستی دست زده اند.

همه ماهایی که از کشورهای اسلامی آمده ایم می دانیم که آموزهای مذهبی و قرآن چگونه مغز ما را شتشو می دانند و شما نمی توانید را حل مقابله با اسلامیان تندرو را آموزش اسلام بدانید زیرا آنها مسلمان میباشند.

همچنین نمی شود تقصیر را بگردن جامعه سکولاری که در آن بزرگ میشوند انداخت.مسلمان باید قبول کنند که وقتی به این کشور ها مهاجرت میکنند وارد کشورهای سکولار می شوند و این کشورهای سکولار هستند که در مقابل بی‌ عدالتی های حاکم بر کشور های مسلمان می‌ ایستند.

این دقیقا یک دید مذهبی میباشد که مقصر تمام مشکلات غیر مذهبی ها می باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.