آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / آلمان:حمله مسلمانان افراطی به پناهجوی مسیحی اهل افغانستان
آلمان:حمله مسلمانان افراطی به پناهجوی مسیحی اهل افغانستان

آلمان:حمله مسلمانان افراطی به پناهجوی مسیحی اهل افغانستان

چهار پناهجوی افغان به یک نوکیش مسیحی در آلمان با فریاد الله اکبر حمله ور شدند و قصد کشتن وی را داشتند!

طبق اخبار رسیده از فعالین مسیحی به خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir)نوکیش مسیحی شهروند  افغانستان در شهر ماینتال نزدیک فرانکفورت واقع در ایالت هسن  توسط چهار پناهجوی مسلمان و هموطن خود مورد حمله قرار میگیرد و به شدت زخمی میشود.

به نقل از شاهدین عینی مهاجمین با نعره “الله اکبر” قصد کشتن وی را داشتند.

مصدوم که خود پناهجو میباشد به صورت داوطلبانه به عنوان مترجم در یک مرکز نگهداری از پناهجویان مشغول به کار است پیش از حمله در یک جلسه پرستشی حضور داشته است.

گفته شده است این اتفاق چهارشنبه شب ۱۷ آگوست رخ داده است،مصدوم در خارج از محل سکونت خود  ایستاده بود که چهار نفر با فریاد “الله اکبر”به وی حمله میکنند،و با مشت و لگد و چاقو او را مضروب میکنند که با حضور ساکنان محل هر چهار ضارب متواری میشوند،سپس با حضور نیروهای امدادی مصدوم به بیمارستان منتقل و مراحل درمان وی انجام میشود.

هویت مصدوم  به دلایل امنیتی محفوظ میباشد،هم اکنون در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد  کبودی بر روی شانه، ساعد و صورت وی مشهود میباشد،او میگوید برای ما مسلمان زادگانی که از اسلام به مسیحیت گرویده ایم شرایط خیلی سخت است نه در کشور خود و نه در آلمان به راحتی نمیتوانیم از باورهای مذهبی خود صحبت کنیم،حتی صلیبی که بر گردن خود آویخته ایم باید مخفی نگه داریم.

سه نفر از ضاربین در کمپ پناهندگی ماینتال زندگی میکنند و یکی دیگر از آنان در دارمشتات زندگی میکند.

سازمانهای حامی مسیحیان تحت جفا همواره هشدار حضور مسلمان رادیکال و اقدامات خودسرانه و خطرناک در قبال نوکیشان مسیحی در مراکز نگهداری پناهجویان در آلمان را به مقامات پلیس آن کشور داده اند و حتی خواستار جدا شدن مسلمانان و مسیحیان در این مراکز شده بودند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.