آخرین خبرها
خانه / اخبار / وزیر دادگستری جمهوری اسلامی در رابطه به اعدامهای سال ۶۷ افتخار میکند!
وزیر دادگستری جمهوری اسلامی در رابطه به اعدامهای سال ۶۷ افتخار میکند!

وزیر دادگستری جمهوری اسلامی در رابطه به اعدامهای سال ۶۷ افتخار میکند!

وزیر دادگستری جمهوری اسلامی گفته است:”ما افتخار می کنیم که دستور خدا را در رابطه با منافقین اجرا کردیم”!

 وزیر دادگستری جمهوری اسلامی،با دفاع از یکی فجیع ترین جنایات جمهوری اسلامی در کارنامه سیاه خود گفته است به اعدامهای سال ۱۳۶۷ افتخار میکند.

 خبرگزاری تسنیم وابسته به گروهک تروریستی سپاه پاسداران گفته است:مصطفی پورمحمدی  روز یکشنبه ۷ شهریور  در شورای اداری استان لرستان گفت: “خداوند فرمودند بر کفار رحم نکنید چون آنها به شما رحم نمی‌کنند و به منافقان نباید رحم کرد چرا که اگر بتوانند شما را به خاک و خون می کشند که کشیدند”.”ما افتخار می کنیم که دستور خدا را در رابطه با منافقین اجرا کردیم”.

 شمار زیادی از اعضای زندانی سازمان مجاهدین خلق و گروه‌های چپگرا در سال ۱۳۶۷ به دستور مستقیم خمینی اعدام شدند.

در رابطه با این اعدامها در آستانه سالگرد آن به تازگی دفتر آیت الله حسینعلی فایل صوتی را در وبسایت خود قرار داده بود که  آیت الله منتظری، در آن  فایل صوتی به تندی به اعدام دسته‌جمعی اعضای سازمان مجاهدین اعتراض میکند و آن را جنایات جمهوری اسلامی میخواند.

در واکنش به انتشار آن فایل احمد منتظری فرزند آیت الله منتظری با فشار وزارت اطلاعات استان قم مجبور به حذف فایل میشود و به دادگاه ویژه روحانیت نیز احضار میشود ،همچنین سید حسن خمینی نوه خمینی که این اعدامها به دستور مستقیم خمینی انجام شده بود گفت:کسانی که از امام بغض دارند تا آخر نیز خواهند داشت/ بازگو کردن سخنان دروغ چه فایده‌ای دارد؟[بیشتر بخوانید]

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.