آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ایران:حمله فیزیکی نماینده مجلس به یک خبرنگار!
ایران:حمله فیزیکی نماینده مجلس به یک خبرنگار!

ایران:حمله فیزیکی نماینده مجلس به یک خبرنگار!

 نماینده ارومیه در مجس شورای اسلامی  امروز یکشنبه هفتم شهریور ماه در زمان طرح سوال خبرنگار روزنامه ایران به وی حمله ور میشود و او را مورد ضرب و شتم قرار میدهد!

نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی پس از پایان جلسه علنی امروز در زمان طرح سوالات خبرنگاران به سوی خبرنگار روزنامه ایران حمله ور شده و پس از درگیری فیزیکی دستگاه ضبط و صوت و دوربین خبرنگار را از وی گرفته و تحویل حراست مجلس میدهد.

خبرگزاری ایسنا در شرح این اتفاق گفته است:این خبرنگار در حال مصاحبه با قاضی پور در موضوع مربوط به فراکسیون مناطق ترک نشین بود که به دلیل چالشی شدن این مصاحبه، قاضی‌پور عصبانی شده و ضربه‌ای به صورت او زد که برخی از نمایندگان نیز شاهد این درگیری بودند.

 قاضی پور در اسفند ماه سال گذشته نیز با بکار بردن الفاظ زشت و زننده به زنان نیز توهین کرده بود تا جایی که گفته بود:”مملکت را به آسانی به د‌ست نیاورد‌ه‌ایم که هر روباه و بچه و کره الاغی را بفرستیم آنجا. مجلس جای کره الاغ نیست”![بیشتر بخوانید]

این نماینده مجلس کارشناس ارشد مدیریت دولتی نماینده ارومیه و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی است،همچنین در سالهای ۱۳۶۰و ۱۳۶۴ مسئول دفتر انتخاباتی اکبر هاشمی بوده است. بخشدار پیرانشهر – فرمانداری سردشت نیز از جمله سمت‌های وی می‌باشد. وی در سال ۸۲ به عنوان فرمانده گردان توپخانه امام جعفر صادق تیپ یکم از طرف فرمانده لشگر ۳ نیروی مخصوص منصوب شد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.