آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / افغانستان:تجاوز یک ملا به دختر خود!
افغانستان:تجاوز یک ملا به دختر خود!

افغانستان:تجاوز یک ملا به دختر خود!

قربانی تجاوز گفته است که پدرش از مدت ها قبل به او تجاوز میکرده که برای حفظ آبرو آن را پنهان نگه داشته بود،همچنین وی  مدعی شده است که طی  یک سال سه بار مورد تجاوز جنسی پدرش قرار گرفته است و آخرین بار زمانی بوده است که مادرش برای خرید به خارج از خانه رفته بوده است.

به نقل از رسانه های افغانستان یک ملا درولایت هرات به دختر خود تجاوز کرده که موجب بارداری دختر ۱۹ ساله خود شده است.

دختر ۱۹ ساله پس از طرح شکایت به پلیس گفته است که نامزد دارد،پدر این دکتر هم اکنون در بازداشت پلیس میباشد و تحقیقات بر روی این پرونده در جریان است.

همچنین یک مقام امنیتی ولایت هرات در خصوص این پرونده گفته است: «ملا امام یک مسجد در مربوطات ولسوالی انجیل پس از آن بازداشت شد که دخترش به پلیس شکایت کرد و گفت که مورد تجاوز جنسی پدرش قرار گرفته است.»

به گفته این مقام ولایت هرات، این دختر ۱۹ ساله برای انجام تحقیقات به پزشکی قانونی  هرات فرستاده شده است. همچنن برای ثابت کردن این اتهام از این ملا امام نیز برای تست دی اِن اِی (DNA)خون گرفته شده و برای تحقیقات به بیمارستان  ارسال شده است.

این دختر و مادرش پس از شکایت به پلیس اظهار داشته اند:که این ملا از مدت ها قبل به دخترش  تجاوز میکرده است که برای حفظ آبرو آن را پنهان نگه داشته بودند.

همچنین وی  مدعی شده است که طی  یک سال سه بار مورد تجاوز جنسی پدرش قرار گرفته است و آخرین بار زمانی بوده است که مادرش برای خرید به خارج از خانه رفته بوده است.

این نخستین باری نیست که از یک مرد در ولایت هرات به اتهام تجاوز جنسی به دختر خود شکایت میشود،سال گذشته نیز یک مرد در هرات به اتهام مشابه بازداشت شده بود که در دادگاه  به جرم خود اعتراف کرد و به اعدام محکو شد.

سه هفته قبل یک دختر شش ساله در ولایت غور به عقد یک ملای پنجاه ساله در آورده شده بود و سرانجام آن ملا دستگیر و محکوم به هفت سال زندان و پدر دختر محکوم به سه سال زندان شد.

این گزارش ها خشونت ها، بی حقوقی ها و وضع وحشتناک زنان و دختران افغانستانی را به نمایش می گذارند.
در افغانستان مشکلات زنان و دختران بینهایت زیاد اند. زنان و دختران هم از جانب اعضای خانواده (پدر، برادر و شوهر) مورد ستم و خشونت قرار میگیرند؛ هم در اجتماع آزار و اذیت می شوند و هم دولت و گروه های اسلامی بر زنان ستم و خشونت اعمال میکنند.

یک نظر

  1. اتفاق غریبی نیست و از سنتهای اسلامی است. خود پیغمبر هم سینه و دهان دخترش را می بوسید بیاد بوی بهشت. این ملا یک قدم جلوتر رفته و دخترش را همتراز حوریان بهشتی قرار داده.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.