آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / خودسوزی یک جانباز جنگ مقابل شورای شهر تهران!
خودسوزی یک جانباز جنگ مقابل شورای شهر تهران!

خودسوزی یک جانباز جنگ مقابل شورای شهر تهران!

جانبازی که مقابل شورای شهر تهران اقدام به خود سوزی کرده بود دچار ۲۰% سوختگی شده است!

یک شنبه ۲۴ مردادماه یک جانباز جنگ هشت ساله ایران و عراق در اعتراض به “عدم رسیدگی به درخواستش از سوی شهرداری تهران” در مقابل در مقابل ساختمان شماره ۲ شورای شهر تهران دفتر ارتباطات مردمی شهرداری خودسوزی کرده است،براساس معاینات پزشکی گفته شده است،که او دچار حدود ۲۰ درصد سوختگی شده است.

خبرگزاری داخلی ایران، به نقل از سخنگوی  شهرداری تهران گفته اند: که این “جانباز” چهار سال در میدان میوه تره و بار منطقه ازگل غرفه دار بوده است که  این غرفه ها طبق  دستور العمل مصوب سازمان میادین میوه و تره بار طبق مزایده در اختیار درخواست کنندگان قرار می گیرد، اما این فرد با استفاده از “سهمیه جانبازی” طبق ماده ۳۴ “قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران” غرفه ای برای یک سال در اختیارش قرار گرفت،با این توجه که این غرفه از سال ۹۲ تا ۹۴ در تحویل این فرد بوده است و قرار بر این بوده است که غرفه از امسال تحویل شهرداری داده شود.

  وی امروز یکشنبه با مراجعه به شهرداری گفته بود که در “تهیه ودیعه مسکن و جهیزیه دخترش” با مشکل روبرو است، که توسط مسول مربوطه “به وی اطمینان داده شد که تلاش می شود تا مشکلات وی برطرف شود. اما او همچنان بر تمدید واگذاری غرفه تاکید داشت.”

این فرد پس از عدم موافقت با درخواستش در مقابل شورای شهر دست به خودسوزی زد. او پس از حضور مأموران آتش نشانی و اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.