آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / یک سازمان اسلامی در نروژ اعلام جهاد کرد!
یک سازمان اسلامی در نروژ اعلام جهاد کرد!

یک سازمان اسلامی در نروژ اعلام جهاد کرد!

 رئیس یک سازمان تندرو اسلامی در نروژ با انتشار یک ویدئو  به طور ضمنی و غیر مستقیم فتوای جهاد داده است!

فاحد قریشی رییس بزرگترین سازمان اسلامی برای نوجوانان در نروژ با اعلام جهاد مقدس از طرفدارنش میخواهد که بر علیه مسلمانان لیبرال به میدان بیایند.

فاحد قریشی در این ویدیو مستقیما رو به دوربین فرمان آمدن به میدان مبارزه را میدهد.

این گروه اسلامی تند رو سلفی اسلامی در سال ۲۰۰۸ در نروژ آغاز به کار کرده است،که همواره به دلیل اندیشه های اسلام تنررو و رادیکال مورد نقد میباشد. این سازمان اسلامی از جمله بارها در رابطه با دیدگاهشان به همجنسگرای و حجاب کودکان از جانب فعالان حقوق کودکان، زنان و همجنسگرایان مورد انتقاد بود است.

در این ویدیو از سه نفر نام برده می شود که یکی از آنها خانمی به اسم لیندا نور است. لیندا در مصاحبه ای با روزنامه Aftenposten میگوید: از دیدن این ویدیو احساس نا خوشایندی به من دست داد و این فرمان فاحد بسیار فرمان عجیبی می باشد.

هر چند این پیغام ویدئویی از طریق یوتیوب بخش شد ولی‌ فاحد قریشی هیچ وقت بحثی از حمله فیزیکی به میان نمی آورد ولی مستقیما فرمان آمدن به میدان و دست بردن به قلم بر علیه مسلمانان لیبرال را میدهد‌.

3 نظر

  1. پلیس چرا این وحشیها قبل ازینکه دست بر جنایت بزنن شناسایی نمیکنند اینها دشمن انسانیت استند

  2. اشکال ندارد

  3. من و خانواده ام در نروژ زندگی میکنیم. ما از دست رژیم اسلامی آواره وطن شدیم. ما به عنوان یک مسلمان هیچ فعالییت مذهبی را قبول نمیکنیم. شخصا بر علیه این سازمان مبارزه خواهم کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.