آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / ویدئو:کتک خوردن پدری در افغانستان که دختر شش ساله خود را در ازای مواد غذایی فروخت!
ویدئو:کتک خوردن پدری در افغانستان که دختر شش ساله خود را در ازای مواد غذایی فروخت!

ویدئو:کتک خوردن پدری در افغانستان که دختر شش ساله خود را در ازای مواد غذایی فروخت!

پدر دختر شش ساله در ازای دریافت «چای، برنج، روغن» به مدت یک ماه برای خانواده فقیرش و یک راس بز  دختر ۶  ساله‌اش را به مرد ۵۵ ساله داده است.

یک مرد افغان در ولایت غور  دختر شش ساله خود را مجبور کرد تا در مقابل دریافت یک بز و مواد غذایی به عقد یک مرد ۵۵ ساله در بیایید.

این مرد در ازای دریافت «چای، برنج، روغن» به مدت یک ماه برای خانواده فقیرش و یک راس بز  دختر ۶  ساله‌اش را به مرد ۵۵ ساله به نام سید عبدالکریم از روستای اوبه داده است. همچنین گفته شده است که این مرد قسم خورده که هیچ رابطه جنسی با دختر تا پیش از ۱۸  سالگی نداشته باشد.

همچنین به نقل از نشریه بریتانیایی دیلی میل مرد ۵۵ ساله پس از اینکه دختر را به منزل یکی از اقوام خود در روستایی در ولایت غور برده بود،صاحب خانه به دفتر حمایت از زنان این مسله را گزارش میدهد.

پس از آن دفتر حقوق زنان گفته که تلاش خواهد کرد که حقوق پدری را از پدرش سلب کند . این کودک هم اکنون به مادرش سپرده شده است.

 در ویدئویی که در سایت یوتیوب منتشر شده است پدر دختر شش ساله توسط عده ای از زنان کتک میخورد.

اجبار کودکان برای ازدواج در سنین خردسالی در حالی که کودک در حال کسب تجربه های ارتباط با محیط پیرامون و کسب مهارت های زندگی هستند و هنوز قادر به تجزیه و تحلیل قواعد پیچیده زندگی زناشویی و چگونگی برخورد مناسب با زوج خود در شرایط مختلف زندگی نیستند، تبعیض و ظلم بزرگی به دخترانی است که تجربه زندگی مشترک شان برای همیشه در هاله ای از ترس و تبعیض خواهد بود.

پدیده ازدواج کودکان در افغانستان بویژه در مناطق روستایی شایع است. ۵۷ درصد از دختران افغان قبل از رسیدن به سن ۱۶ سالگی عروس می شوند و آمار مرگ آنان به علت حاملگی زودرس بسیار بالاست.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.