آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / اعتراف یک سردار سپاه:داعش حملات انتحاری را از جمهوری اسلامی آموخته است!
اعتراف یک سردار سپاه:داعش حملات انتحاری را از جمهوری اسلامی آموخته است!

اعتراف یک سردار سپاه:داعش حملات انتحاری را از جمهوری اسلامی آموخته است!

پاسدار سعیدقاسمی با اشاره به تکیه داعش بر عملیات انتحاری گفت: «قدرت نیروی انتحاری  درست کردن در دست ما بود ولی حالا داعش از این مدل پیروی کرده است.

سعید قاسمی از فرماندهان سپاه پاسداران می گوید که مسلمانان  گروه  اسلامی/تروریستی داعش، عملیات انتحاری را از جمهوری اسلامی  یاد گرفته و در این زمینه از جمهوری اسلامی  پیروی کرده است.

 سعید قاسمی که در همایش «امام انتظار مبارزه» سخنرانی می کرد، گفت: «خمینی  به دنبال تشکیل بسیج جهانی اسلام بود اما برخی مسئولان اعتنایی نکردند».

قاسمی با اشاره به تکیه داعش بر عملیات انتحاری گفت: «قدرت نیروی انتحاری  درست کردن در دست ما بود ولی حالا داعش از این مدل پیروی کرده است و بسیج خبیث ها را تشکیل داده است و در مدارس و اردوگاه هایشان مملو از نیروهای انتحاری است».

استفاده از مهاجمان انتحاری در روزهای جنگ عراق و ایران، یکی از افتخارات مسئولان جمهوری اسلامی بود.

پس از آن حزب الله لبنان که از سوی جمهوری اسلامی  پشتیبانی می شود، از عملیات انتحاری علیه اهداف اسرائیلی استفاده کرد. چند عملیات انتحاری که توسط شبه نظامیان حزب الله انجام شد را این حزب به تصویر کشیده و فیلم های آن را منتشر کرده است.

اکنون این گروه مسلمان و تروریست در پیشروی های خود به عملیات انتحاری تکیه ویژه ای می کند، علاوه بر جبهه های نبرد، شبه نظامیان این گروه اقدام به عملیات انتحاری در مناطق مسکونی نیز می کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.