آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / انتقام رژيم آدمكش داعشي ولايت فقيه از جوانان مظلوم اهل سنت ايران
انتقام رژيم آدمكش داعشي ولايت فقيه از جوانان مظلوم اهل سنت ايران

انتقام رژيم آدمكش داعشي ولايت فقيه از جوانان مظلوم اهل سنت ايران

 

 امیدواریم که امثالی همچون این قاضی‌ها، روزگاری توسط ملت و خانواده‌های زندانیان سیاسی محاکمه شوند.

روزگار عجیبی است!

انتقام رژيم آدمكش داعشي ولايت فقيه از جوانان مظلوم اهل سنت ايران

همین‌که خبر اعدام قريب الوقوع جوانان مظلوم اهل سنت ايران  را شنيدم، بازهم قلم بر دست گرفتم

و اشک‌های فراوانی ریختم، خیلی ناراحت شدم به خدا

غم‌هایی که چشم‌ها را خیس نمی‌کنند…

به استخوان رسیده‌اند …

نمی‌دانم ازچه زجر و آزار و اذیت خانواده هاي زندانيان وپدر ومادر شهرام احمدي و سال‌ها زندان و زجرهای ایشان بنویسم. زیرا براستی که همه خود می‌دانید که شهرام احمدي وسايرين زندانيان اعدام شده چندین سال در زندان ملایان داعشی صفت و بدور از انسانیت با شدیدترین بیماری‌ها به سر می‌بردند

من نمی‌دانم چرا جناب لاریجانی بدنش به لرزه نمی‌آید و وجدان خود را به خاطر انسانیت بیدار نكرد…!

راستی جناب لاریجانی

آخه چرا نمی‌شد اگر،

به‌جای اینکه در سینه کسی گلوله‌ای بنشانی

در قلبش…

گُلی…

می‌کاشتی …!؟

 وجدانتان کجاست ریاست‌های قضائی‌ای ملایانی که در دادگاه‌های فرمایشی همانند قاضی صلواتی ومقیسه در عرض دو دقیقه ده‌ها نفر را به جوخه اعدام برده‌اید.

امیدواریم که امثالی همچون این قاضی‌ها، روزگاری توسط ملت و خانواده‌های زندانیان سیاسی محاکمه شوند.

روزگار عجیبی است!

شرم بر ما باد که با سکوتمان مهر تأیید بر این اعمال سفاکانه می‌زنیم و نفرین بر قلب‌هایی که چون سنگ سخت شده و نفرین بر دست‌ها و قدم‌هایی که واسطه عمل سوء  هستند.”

پيشتر بنابه اطلاع سازمان حقوق بشر ایران، روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه حدود ۳۰ تن از زندانیان محکوم به اعدام اهل‌سنت در بند ۱۰ زندان رجایی شهر کرج توسط گارد ویژه سیاه‌پوش زندان باشیوه‌ای غیر معمول با دستبند و پابند به سلول انفرادی منتقل شدند.

هویت شهرام احمدی، خالد ملکی، مختار رحیمی، بهمن رحیمی، آرش شریفی، کاوه ویسی و کاوه شریفی تا این لحظه برای سازمان حقوق بشر ایران مشخص شده است.

یکی از بستگان شهرام احمدی به سازمان حقوق بشر ایران گفت: “اعدام‌ها بیش از ۱۰ تن بوده ولی چون هرکس را دارند در قطعه جداگانه‌ای دفن می‌کنند هنوز تعداد دقیق را نمی‌دانیم.”

 
شهرام احمدی زندانی اهل سنت که ۷ سال است بیگناه و فقط بخاطر دین و آیینش در زندان است؛  سحرگاه روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه اعدام شد.
شهرام احمدی متولد ١٣٦٦ اهل سنندج در ارديبهشت ١٣٨٨ به اتهام فعاليت های مذهبی در مسجد محل سكونت خود توسط نیروهای پلیس دستگير در ساعت ۱۰ شب در راه بازگشت از مسجد به خانه بدون هشدار قبلی مورد تیر اندازی قرار میگیرد، که با اصابت چند گلوله به پشت به زمین می افتد و بعد آن نیز مامورین رژیم با ضرب مشت و لگد بینی اش را می شکنند و زمانی که در بیمارستان به هوش می آید دکتر معالج یک کلیه و مقداری از روده اش را برداشته بود.
این زندانی سیاسی مذهبی ٣٣ ماه در سلولهاي انفرادي وزارت اطلاعات سنندج و زنجان تحت شكنجه و بازجوي قرار گرفت و سر انجام بعد از ٤٣ ماه بلاتكليفی در مهرماه ١٣٩١ در شعبه ٢٨ دادگاه انقلاب به قضاوت قاضی «محمد مقيسه» در دادگاهي ٥ دقيقه اي و در حضور وكيل تسخيری به اتهام محاربه به اعدام محكوم شد. سرانجام در چهارمين سال دستگيری و تحمل سخت ترين شكنجه های روحی و جسمی در ارديبهشت ١٣٩٢ حكم اعدام فوق به وكيل تسخيری ابلاغ می گردد.
 
او در سال‌های حبس نه تنها در انتظار اجرای حكم اعدام خود است و بلكه شاهد اعدام برادر كوچك «بهرام احمدي» در سال ١٣٩١ به همراه چند تن ديگر از دوستان نزدیک خود بود. چندی قبل نیز در اقدامي ناگهاني از طرف جمهوری اسلامی يكي از دوستان و هم بنديانش به اسم «حامد احمدی» به همراه پنج تن ديگر از زندانيان كرد اهل سنت اعدام شدند، که فضای این جنایت و مشکلات روحی بعد از آن نه تنها او را بلكه تمامی هم بنديان در زندان رجايی شهر را براي مدت ها تحت تاثير خود قرار داد.
آری شهرام بیگناه بود و حق زندگی با هر عقیده و مرام و آیینی را داشت .
باوجوداينكه علما انديشمندان اهل سنت وشبكه ورسانه هادراين مدت، در اطلاعیه‌های مکرر خود از جمله در دوران اعتصاب‌غذای این زندانیان سیاسی، از مراجع بین‌المللی و ارگانهای حقوق‌بشری خواهان اقدام فوری و مؤثر برای نجات جان آنها شده بودند

احکام جنایتکارانه اعدام این زندانیان سیاسی در حالی به‌اجرا گذاشته شد که سازمان ملل‌متحد و دیگر ارگانها و سازمانهای حقوق‌بشری بین‌المللی مانند عفو بین‌الملل و همچنین گزارشگران سازمان ملل نیز نسبت به اعدام آنان هشدار و فراخوان به لغو آن داده بودند.

فاشیسم دینی ولایت فقیه حاکم بر ایران ناتوان از پاسخگویی به ابتدایی ترین نیازهای مردم ایران برای جلوگیری از گسترش اعتراضهای مردمی، راهی جز توسل به گسترش سرکوب و اعدام در پیش روی خود نمی بینند.

مابه رژیم آخوندي ایران نشان ميدهیم که هنوز مردم مظلوم کرد غیرت و مردانگی خود را حفظ نموده و سر تعظیم در برابر ظالمان و حاکمان مستبد فرود نخواهند آورد و به جهانیان نشان ميدهيم كه اهل سنت کردايران  هنوز مقاوم و منسجم‌تر از همیشه در صحنه مبارزه حضور دارند.وانتقام گرفتن اونها فقط بانوشتن قلم هايشان هست كه دردورنج ملت مظلوم ورنجيده كرد رابه همگان درسرتاسرگيتي برسانندباشدكه رژيم ملايان ولايت فقيه درموزه های بین الملل جنایتهایشان ثبت وضبط شود.

به اميد روزي كه خامنه اي جلادجنايتكارقاتل دادگاهي شود در دادگاه هاي بين المللي ويااينكه توسط ملت ايران درخيابان ها زيردست پاي ملت له شودويااينكه درگورستان جهنميش بيرونش آوردن واستخوان هايش را جلو حيوانات بندازند..

159احسان فتاحی

١٢مردادسال١٣٩٥

یک نظر

  1. حقشونه,باید همه شونو کشت,نه تنها اینارو بلکه تمام مردم منطقه و جهان رو باید به خاک و خون کشید(عامل انتخاب دولت های مستکبر) و استکبار خبیث رو برای همیشه از دنیا پاک کرد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.