آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / آلمان:حمله به یک مرکز تفریحی با نعره الله اکبر!
آلمان:حمله به یک مرکز تفریحی با نعره الله اکبر!

آلمان:حمله به یک مرکز تفریحی با نعره الله اکبر!

چهارشنبه ۲۷ جولای ۲۰۱۶در یک مرکز تفریحی در ساحل دریاچه‌ شهر اکسانتن واقع در ایالت نوردراین وستفالن آلمان، گروهی مرد جوان با ریش و موی بلند، به مردم توهین کردند و شعارهای اسلامی سر دادند.

به گزارش دویچه وله، در این مرکز تفریحی، مردم مشغول شنا یا گرفتن حمام آفتاب بودند که ناگهان سروکله‌ی عده‌ای جوان ۲۰ تا ۲۵ ساله با موها و ریش‌های بلند پیدا شد. دو تن از این افراد به بخشی رفتند که در آن میهمانان کاملا برهنه هستند و شروع به توهین به آنان کردند. سپس چند تن دیگر نیز به این گروه پیوستند و به میهمانان توهین کردند. این حادثه چهارشنبه‌ی هفته گذشته روی داده است.

در پی شکایت چند تن از میهمانان، مسئولان این مرکز تفریحی از این افراد خواستند که آرام و مودب باشند، ولی به گزارش روزنامه‌ی “راینیشه پست” این درخواست نتیجه‌ای نداشته است. این افراد سپس به بخش اسکی آبی رفته و شدیدا به مسئولان مرکز تفریحی توهین کرده‌اند. در پی آن مسئولان این مرکز، افراد اخلالگر را اخراج کرده‌اند.

اما این پایان ماجرا نیست. این افراد بار دیگر از یک ورودی جنبی وارد محوطه می‌شوند و مسئولان این بار ناچار می‌شوند پلیس را خبر کنند. ماموران پلیس اخلالگران را به بیرون هدایت می‌کنند.

بعدا مشخص می‌شود که این افراد فقط به توهین بسنده نکرده، بلکه با سر دادن شعارهای “الله اکبر” همچنین حاضران را تهدید کرده‌اند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.