آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / فحش رکیک انصار حزب الله به سینماگران و واکنش مهران غفوریان
فحش رکیک انصار حزب الله به سینماگران و واکنش مهران غفوریان

فحش رکیک انصار حزب الله به سینماگران و واکنش مهران غفوریان

توهین های زشت و ناموسی هفته نامه انصار حزب الله تمام نمیشود و این رسانه بیتربیت همچنان زیر سایه وزارت ارشاد فعالیت میکند!

هفته نامه یا لثارات الحسین نشریه گروه تندرو انصار حزب الله که ید طولایی در به کار بردن الفاظ رکیک دارد چند ماه پیش خطاب به یک معاون زن رییس جمهور از واژه ای رکیک استفاده کرده بود و اینبار از واژه زشت “..ث” که ما از بکار بردن ای واژه معذوریم برای  تیتر مطلبی در رابطه با عکس سینماگران ایرانی و همسرانشان منتشر کرده است.

160729153327_yalasarat_cinema_festival_281x351_yalasarat_nocreditاین الفاظ در بیت محمد پیامبر مسلمانان و مریدان اهل بیت محمد گویا طرفداران پر و پا قرصی هم دارد که این گروه تند رو و به واقع بی شخصیت با استناد بر احادیث ائمه شیعه قصد توهین به شهروندان ایرانی را دارد.

160729152428_ghafoorian_hijab_351x351__nocreditاین تیتر به واقع رکیک در کنار عکس‌هایی منتشر شده، چند زوج سینمایی از جمله مهران غفوریان و همسرش، روی فرش قرمز تالار وحدت دیده می‌شوند. زنان در این تصاویر به اصطلاح “بد حجاب” هستند و از پوشش اسلامی مورد قبول بخش محافظه‌کار حکومت ایران پیروی نکرده‌اند.

اما واکنش هنرمند و بازیگر سینما و تلوزیون کشور مهران غفوریان بسیار حکیمانه و پر معنا بود که در کنار شخصی که سر و صورت خود را با پتو پوشانده عکس گرفته است و از آن به عنوان پوشش سال آینده جشنواره نام برده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.