آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / طرح جمع آوری تلفنهای کارتی داخل زندان رجایی شهر!
طرح جمع آوری  تلفنهای کارتی داخل زندان رجایی شهر!

طرح جمع آوری تلفنهای کارتی داخل زندان رجایی شهر!

جمع آوری تلفنهای کارتی داخل زندان رجایی شهر کرج و جایگزین کردن آن با تلفن هوشمند جهت محدود کردن تماس زندانیان!

طبق اخبار رسیده از فعالین حقوق بشر از داخل زندان رجایی شهر کرج،به خبرگزاری صدای مسیحیان ایران (Vocir) مسولین این زندان طبق یک طرح غیر انسانی مغایر با حق و حقوق زندانیان تصمیم به جمع آوری تلفنهای کارتی داخل زندان و جایگزین کردن تلفنهای هوشمند به جای آن کرده اند.

طبق توضیحات این منبع مطلع به خبرگزاری صدای مسیحیان ایران این تلفنهای هوشمند،محدودیت هایی را برای تماس زندانیان به خارج از زندان به وجود میاورد،و به صورتی که زندانیان قادر به تماس به پنج شماره که توسط مسولین زندان تایید شده است میتوانند تماس بگیرند،همچنین بنا به اظهارات یکی از زندانیان محبوس در این زندان گفته شده است که زندانیان که در داخل زندان بر اثر دوری از خانواده دچار مشکلات روحی و عاطفی شده اند دیگر برای تماس با خانواده خود با مشکلات عدیده روبرو میشوند.

یکی دیگر از این زندانیان عنوان کرده است که بسیاری از آنها برای دریافت رضایت از شاکی و یا جمع آوری مدارک برای اثبات بیگناهی خود مجبور برای تماس با وکیل مدافع و یا نهاد های حقوق بشری خارج از زندان هستند با مشکل جدی روبرو شده اند.

گفته شده است این طرح جمع آوری تلفنهای کارتی و جایگزینی آن با تلفن هوشمند در زندان رجایی شهر کرج از فردا دوشنبه ۴ مرداد ماه ۱۳۹۵ اجرا خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.