آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / نامه یک زندانی سیاسی و حمایت از سخنرانی کشیش سعید عابدینی در همایش شورای ملی مقاومت
نامه یک زندانی سیاسی و حمایت از سخنرانی کشیش سعید عابدینی در همایش شورای ملی مقاومت

نامه یک زندانی سیاسی و حمایت از سخنرانی کشیش سعید عابدینی در همایش شورای ملی مقاومت

در ایران رژیمی راس کار است،که انسانها را فقط به خاطر عقاید،زندان،شکنجه و اعدام میکندمتاسفانه همیشه در طول تاریخ همیشه انسانهای کوته فکر چه از لحاظ سیاسی و چه از لحاظ مذهبی و دینی،همیشه انسانیت آزاد را به صلیب کشیده اند.

خالد حردانی زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج به تازگی پس از سخنرانی و  اعلام پیام انجیل توسط کشیش سعید عابدینی در همایش سالیانه شورای ملی مقاومت نامه ای را خطاب به سعید عابدینی زندانی سیاسی سابق که به اتهام ترویج مسیحیت در زندانهای ایران محبوس بوده  نوشته است که متن این نامه به شرح ذیل میباشد.

لازم به ذکر است خالد حردانی و رسول برادرش به همراه ۳۰ تن دیگر از زندانیان سیاسی در زمانی که کشیش سعید عابدینی دوران محکومیت خود را در زندانهای ایران سپری میکرد پیام نجات بخش انجیل را شنیدند و ایمان قلبی خود به عیسی مسیح را اعلام کردند.

برادر عزیزم سعید عابدینی

شنیدم در یک میتینگ سیاسی به نام “آزادی ایران” شرکت داشته ای و در آنجا به زیبایی توانستی پیام انجیل و کلیسا و پیام واقعی عیسی مسیح را بیان کنی،من پس خواندن متن سخنرانی شما به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم،بی شک در آن جلسه انسانهای با قلب های پاک  و مهربان حضور داشته اند،زیرا به یک کشیش مسیحی اجازه دادند،به صورت آزاد عقاید و افکار خود را بیان کند.

و این در حالی است که در ایران رژیمی راس کار است،که انسانها را فقط به خاطر عقاید،زندان،شکنجه و اعدام میکند،متاسفانه همیشه در طول تاریخ همیشه انسانهای کوته فکر چه از لحاظ سیاسی و چه از لحاظ مذهبی و دینی،همیشه انسانیت آزاد را به صلیب کشیده اند،همانگونه که مسیح نیز قربانی واقعی شرایط این دو مولفه و شرایط ضد انسانی دوران خود بوده است.

در روزهای آخر زندان شما من شاهد بودم که چگونه افرادی نزدیک با پخش شایعات دروغ و ضد انسانی بدون اینکه جنابعالی این امکان را داشته باشی از خود دفاع کنی شرایط زندان را برای شما و خانواده سخت کردند،مخصوصا برای فرزندان و پدر و مادر و حال این روند غیر اخلاقی متاسفانه شنیده ام همچنان ادامه دارد.

بی شک این افراد اغراض سیاسی و جناحی گروه خود را به پیش میبرند،زیرا برای رهبری افکار عمومی کلیسا و پیام واقعی انجیل در ایران و جهان چیزی برای ارائه ندارند.

زندان رجایی شهر کرج

خالد حردانی

همچنین وی  از امروز جمعه ۲۵ تیرماه  ۱۳۹۵ در حمایت از آزادی رسول حردانی و شهرام پورمنصوری دست به اعتصاب غذای نامحدود زد.رسول حردانی و شهرام پورمنصوری هر دو در نوجوانی دستگیر و قربانی بیش از۵۷۳۰  روز شکنجه و زندان شده اند.

متن  نامه اعلام اعتصاب غذای خالد حردانی نیز  به شرح زیر است:
 درتداوم فشارها ی غیر انسانی و ضد حقوق بشری در زندانها از قبیل شکنجه پرونده سازی واعمال قوانین ضد حقوق بشر و نگهداری غیر قانونی رسول حردانی و شهرام پور منصوری و جلوگیری از آزادی این دو که در زمان بازداشت نوجوان بوده اند و همچنین در حمایت از اعتصاب غذا ی نسیم نقاش زرگران و نرگس محمدی و رسول حردانی اعتصاب غذا ی نا محدود خود را اعلام میکنم.
زندانی سیاسی خالد حردانی
زندان گوهردشت  (رجایی شهر )
۲۵  تیر ۱۳۹۵

خالد حردانی در سال ۷۹ به اتهام اخلال در امنیت پرواز به اعدام محکوم گردید که این حکم پس از اعتراض وکلا و خانوده‌اش نسبت به روند محاکمه، لغو و به حبس ابد کاهش یافت. وی سپس به اتهامات واهی و ساختگی دستگاه‌های امنیتی به هفت سال زندان جداگانه و شش سال تبعید به شهرستان خاش محکوم شد و هم اکنون در حال سپری کردن دوران محکومیت خود در زندان رجایی شهر کرج می‌باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.