آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / اعتراف رفسنجانی: فرزندان انقلاب به جان هم افتاده اند!
اعتراف رفسنجانی: فرزندان انقلاب به جان هم افتاده اند!

اعتراف رفسنجانی: فرزندان انقلاب به جان هم افتاده اند!

رفسنجانی روز چهارشنبه ۲۳ تیرماه ۱۳۹۵ طی سخنرانی  در کرمان با اشاره به گسترش اختلاف‌های داخلی گفته: متأسفانه جبهه‌ بندی بدی در کشور پیدا شده و گروه‌هایی که هر کدام فرزندان انقلاب هستند، به جان هم افتاده اند.

خبرگزاری ایلنا گفته است:اکبر هاشمی رفسنجانی در ادامه سفر خویش به استان کرمان، پیش از ظهر روز چهارشنبه گفت :متأسفانه جبهه‌بندی بدی در کشور پیدا شده و گروه‌هایی که هر کدام فرزندان انقلاب هستند، به جان هم افتادند، اما حقانیت انقلاب به‌گونه‌ای است که با حمایت‌های مردمی به راه خویش ادامه می‌دهد.

رفسنجانی با اشاره به مسائل اقتصادی، برگشت رونق تولید و حلّ مشکل بیکاری را از ضرورت‌ها دانست و خطاب به مدیران و مسئولان حاضر در جلسه، گفت: شما به عنوان تصمیم‌گیران مسائل مختلف در استان‌ها توجه داشته باشید که اگر نیروهایی مایل به همکاری هستند و می‌توانند خلاء‌ها را پر کنند، به آنان میدان بدهید.

همچنین وی دو روز پیش نیز در اظهاراتی هشدار آمیز خطاب به باند خامنه ای گفته بود: برای القای شکست برجام با هم مسابقه می‌دهند و گویا نمی‌دانند که تضعیف دولت، به تضعیف نظام می‌انجامد، نمی دانند که سوراخ‌ کردن کشتی انقلاب همه را غرق می‌ کند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.