آخرین خبرها
خانه / اجتماعی / احضار و تهدید ابراهیم فیروزی نوکیش مسیحی توسط رییس اطلاعات زندان رجایی شهر
احضار و تهدید ابراهیم فیروزی نوکیش مسیحی توسط رییس اطلاعات زندان رجایی شهر

احضار و تهدید ابراهیم فیروزی نوکیش مسیحی توسط رییس اطلاعات زندان رجایی شهر

رییس اطلاعات زندان رجایی شهر به خاطر انتقادات روز گذشته ابراهیم فیروزی نسبت به مسولین زندان او را تهدید کرده است از وی شکایت خواهد شد.

طبق اخبار رسیده از فعالین مسیحی داخل ایران به خبرگزاری صدای مسیحیان ایران(Vocir) ابراهیم فیروزی زندانی نوکیش مسیحی محبوس در زندان رجایی شهر امروز ۲۳ تیر ماه ۱۳۹۵ توسط درزی رییس اطلاعات زندان رجایی شهر کرج احضار شد و در ارتباط با ضرب و شتم روز گذشته و اعلام اعتصاب غذای ابراهیم فیروزی تا زمان عذر خواهی رسمی مسولین زندان سوالاتی را به قصد توجیه هتک حرمت این زندانی پرسیده است.

درزی به ابراهیم فیروزی گفته است خواسته ات چیست؟ ابراهیم فیروزی هم در پاسخ گفته است مردانی رییس زندان و گرامی رییس اندرزگاه و همچنین دو پاسدار بخش باید رسما از او به علت ضرب و شتم عذر خواهی کنند،پس از اینکه این زندانی نوکیش مسیحی خواسته اش را اعلام کرد درزی در پاسخ گفته است چینین چیزی محال است و هر کاری دوست داری انجام بده و درزی به نکته ای اشاره کرده است که ما میدانیم با گردن گرفتن اتهامات سوادا آغا سر پرونده خود را سنگین کرده ای اما میدونی همین شخص در مورد تو چه چیزهایی گفته است؟ در انتها هم وی را تهدید کرده است به خاطر انتقادات به مسولین زندان از وی شکایت خواهد شد و ابراهیم هم با روی خوش در پاسخ گفته است من از شکایت مسولین زندان استقبال خواهم کرد.

ابراهیم فیروزی متولد هشتم دی ماه هزارو سیصدو شصت و پنج در شهر همدان است که به اتهام ترویج مسیحیت دوران حبس غیر قانونی خود را سپری میکند.

همچنین در گزارشی که روز گذشته سه شنبه ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۵ منتشر شده بود ابراهیم فیروزی شخصا ضمن تایید خبر ضرب و شتم،رفتار مسولین زندان را به تو کامل توضیح میدهد.

پس از این خبر ضرب و شتم مادر وی که از نابینایی و بیماری سرطان رنج میبرد در ویدئویی استمداد جهانی را برای  آزادی فرزندش اعلام  میکند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.