آخرین خبرها
خانه / اخبار / پخش شب نامه علیه روحانی و رفسنجانی در قم
پخش شب نامه علیه روحانی و رفسنجانی در قم

پخش شب نامه علیه روحانی و رفسنجانی در قم

در شب عید فطر جمعی از نیروهای افراطی در حرم معصومه دختر منسوب به امام هشتم شیعیان در استان قم اقدام به توزیع شب‌نامه‌هایی علیه حسن روحانی و هاشمی رفسنجانی کردند.

اینستاگرام منسوب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویر این شب‌نامه نوشت: “بازهم دلواپسان، تندرو‌ها، خودسر‌ها با پخش شب نامه علیه آیت الله هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی در شب عید فطر در حرم حضرت معصومه نشان دادند هدف آنان نشان گرفتن افراد انقلابی و بدنبال آن انتخابات ریاست جمهوری است. اما ملت ایران همیشه از تندرو‌ها بیزارند و در مقاطع حساس نشان دادند افراطیون جایگاهی در این انقلاب ندارند.”

اصولگرایان اکبر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی را همواره متهم به دنبال زمینه سازی مذاکره محرمانه با آمریکا میکنند.

 و همچنین بر این باور هستند هاشمی رفسنجانی پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شیوه خاصی از رفتار را در تعاملات سیاسی خود پیش گرفت. حمایت مکرر از شیوه اعتدال و اعتدال گری و همچنین حمله جدی به اصولگرایان و افراطی خواندن آنها  یکی از شاخص های اصلی سخنرانی ها و دیدارهای هاشمی رفسنجانی پس از ۲۴ خرداد ۹۲ است.
 علت خشم  اصولگرایان انتقاد،‌ بدون توجه به دستاوردهای!دولت های نهم و دهم، خط مشی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است،بیشتر شدن حجم دیدارها و پوشش آن در سایت شخصی هاشمی رفسنجانی با تیترهای تند، نشان می دهد که هاشمی رفسنجانی به گونه ای قصد دارد مشکلات کشور، از موضوعات اقتصادی گرفته تا تحریم و … را به عملکرد دولت احمدی نژاد  منتسب کند.
اصول‌گرایان با توجه به فقدان مهدوی کنی و حبیب‌الله عسگراولادی در انتخابات هفتم اسفند با مشکلات گوناگونی برای کسب کرسی‌های مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مواجه بودند. از سوی دیگر اتحاد سید محمد خاتمی، علی اکبر هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی و سید حسن خمینی نوعی یکپارچگی را در اردوگاه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان پدید آورد. اصول‌گرایانائتلافی تحت عنوان ائتلاف بزرگ اصول‌گرایان به رهبری حداد عادل تشکیل دادند، که از نظر اکثریت اصول‌گرایان مورد تأیید قرار گرفت. در نهایت اصول‌گرایان در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ۱۳۹۴ شکست سنگینی را در تهران متحمل شدند به طوریکه حداد عادل سر لیست ائتلاف بزرگ اصول‌گرایان و دیگر نامزدهایی که نامشان در فهرست ائتلاف بزرگ اصول‌گرایان تهران بود از راهیابی به مجلس دهم باز ماندند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.